Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/novy.jpg

Po dloooooouhé době další díl Giny. Tenhle je spíše takový přechodový, nic moc podstatného se v něm neděje. Takže akorát prostor pro vás všechny, kteří byste si třeba chtěli tenhle příběh osvěžit přečtením jiných kapitol :D Každopádně vám slibuji, že v následujících dílech už bude akce o poznání víc. Teda pokud se dokopu k tomu je zavčasu napsat. Hrozně moc ale doufám, že ano. Myslím na Ginu skoro ve všech volných chvílích, co mám, a že je jich poskrovnu. Škola mi dává docela zabrat, do toho se snažím co nejvíc pracovat, což obecně není úplně ideální kombinace, ale když to jinak nejde, prostě není zbytí.

Tak doufám, že tu ještě nějací čtenáři Giny zbyli a že mě třeba potěší komentářem :D

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Shmash

3)  Shmash (13.12.2017 22:11)

Holky, děkuju moc Fakt si toho vážím, že čtete :)

2)  Kailani (12.11.2017 14:37)

Další kapitola! Ať žije Shmash!
Z nedostatku volného času na psaní si nic nedělej, drahá, ještě na tom pořád nejsi tak špatně jako já. Už přes rok v hlavě uchovávám námět na příběh, ale jsem poslední dobou tak zaneprázdněná, že na jeho sepsání vůbec nemám buňky. Nicméně kdo ví, možná jednou přijde den, kdy sem také hodím něco ze své tvorby. :D Ale dost už o mně!
Vůbec mi nevadí, že je tento díl "takový přechodový". Abych pravdu řekla, strašně se mi líbil. No, nebo se mi možná strašně líbil Werner , který děj svým pohodovým vystupováním krásně zlehčil, okořenil... A ještě k tomu ty jeho heterochromní oči... Nebudu lhát, asi jsem se zamilovala Budu tedy jen ráda, když se s ním potkám i v dalších částech. Taky Gina se mi díky němu zdála na chvíli taková uvolněnější, živější... A nemluvě o Alexovi, který se po dlouhé době zase setkal s jednou ze svých spřízněných duší.
Je rovněž fajn, že s Maxem se to vyjasnilo, snad už teď dá paní učitelka pokoj.
Nemůžu se dočkat dalších akčních částí! Přála bych ti, abys měla dostatek prostoru ke psaní, protože věřím, že i tím se člověk může v určitém období odreagovat - přenést se do jiného světa a alespoň na chvíli zapomenout na vlastní problémy. Budu tedy držet palečky a (ne)trpělivě očekávat novou kapitolu!

Seb

1)  Seb (10.11.2017 17:45)

Jsem ráda, že jsi přidala další kapitolu, už jsem myslela, že jsi to vzdala
Děkuju

1

>