Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/novy.jpg

Ehm, žiju! A to mi většinou i stačí, dokud se neozve neodbytná touha začít kromě plnění všech povinností taky něco tvořit. Doufám, že další kapitola bude dřív než za měsíc :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Kailani

2)  Kailani (23.12.2017 17:59)

Jsem moc ráda, že sis našla čas k sepsání a zveřejnění další kapitoly, drahá! (Taky mě potěšilo, že toto spisovatelské nutkání, které zjevně přichází v těch nejnevhodnějších chvílích, nepociťuji jen já. Jakmile se mi nahromadí povinnosti, najednou mám pocit, že nápady na příběhy přímo přetékám a musím je co nejdříve hodit na papír.)
Tato část byla, jako vždy, skvělá, i když mě zanechala trochu v obavách. Nějak nesdílím názor kluků, že je ten kámen vhozený do okna Joeova domu zrovna nejlepší nápad... Taky mě celkem zaráží, že s tím Stella souhlasila... Nicméně je to od ní spravedlivé, že uzná, jaké špatnosti její otec prováděl, a umožní Gině alespoň částečné zadostiučinění. No, nebudu lhát, jsem natěšená na příliv akce, který, předpokládám, bude následovat. Navíc skutečnost, že se to Gina chystá provést s Wernerem, je pro mou zbožňující dušičku velmi potěšující.
Nemůžu se dočkat dalšího dílu, a rovněž doufám, že nebude až za měsíc. (Na druhou stranu - na to nejlepší se vyplatí počkat :) ) Děkuji.

Seb

1)  Seb (15.12.2017 17:44)

Děkuju

1

>