Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/large (3).jpg

Ahoj! Moc se omlouvám, že mi to tak trvá. Vím, že tohle je krátká část, a taky vím, že jsem toho zrovna moc nenapsala. Ale snad si na Hnědookého ještě pamatujete a nový kousek vás potěší :)

Moc děkuju všem, co ještě čtou!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Shmash

5)  Shmash (28.01.2016 11:04)

Dekuju moc, holky obávám se, že s Rose to není žádná souvislosti s něčím jiným, pouze jsem tady přestala psát :D ty dopisy od Alexe mě baví, ale dává mi docela zabrat měnit ten styl psaní. Každopádně mám všechno vymyšleno do konce, ale to psaní nějak vázne... Dekuju, že jste se mnou (a s Ginou a Alexem) vydržely :)

4)  Libertas (28.01.2016 06:09)

Další kapitola.
Miluju ty Alexovy dopisy, aspoň trochu nám dopřeješ pohled do jeho světa. Mám ale už docela dlouho svou teorii o tom, proč Ginu udal. Jsem zvědavá, jestli budu mit pravdu.
Stella vypadá moc fajn.
Ale s posledním řádkem mi taky nějak nezatrnulo. Asi zapomínám, ale nevidím s ničím souvislost.:p
Budu se těšit na další.

3)  Seb (27.01.2016 21:38)

Děkuji za další kapitolu, jsem ráda, že si ze Stellou rozumí, Alex to taky má hodně těžký, taky se mi líbí ta forma - dopis a život Stely v lágru, těším se na další kapitolu

2)  bflmpsvz (27.01.2016 12:59)

Taky se mi líbí ty dopisy od Alexe. Jo, dostává tam zabrat. Jen mám pocit, že ta poslední věta znamenala něco víc, ale tím, že tuhle sérii už publikuješ nějakou dobu, tak mi asi nedocvakávají souvislosti. Bylo už tam jméno McEvansová? 119? Nebo se mýlím? Jinak samozřejmě super kapitola a budu se těšit na další

Phobos

1)  Phobos (26.01.2016 22:53)

Já na ty dopisy z fronty ujíždím, přijdou mi nádherný, dávají tomu docela jiný rozměr a nadhled, kdy se netočí vše jen kolem izolovaného tábora. Nečekala jsem, že se bude s někým bavit o Alexandrovi, ale ten rozhovor mi přišel velmi příjemný. Byla to taková ta chvilka, kdy mohl člověk na okamžik zapomenout, kde vlastně je. Ale stejně je to děsně smutný, už ani moc nečekám, že se to obrátí k lepšímu.

1

>