Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/large (3).jpg

Další kapitola :) Už jen 4 do konce a v téhle se dozvíte, kdo byl důvodem toho všeho.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

5)  bflmpsvz (09.02.2017 20:19)

Takže Max byl důvodem. Trochu mě teda ta Alexova máma vytočila. Očekávat od udaného člověka, že je ještě bude bránit, je dost naivní. Nicméně jsem zvědavá, co bude dál?

Shmash

4)  Shmash (31.01.2017 14:54)

Kailani, děkuju, jsem moc ráda, že se ti Hnědooký líbí :) Nejdřív jsem myslela, že jí o tom Alexova máma nic neřekne, ale pak mi došlo, že je na tom po celém tom roce a půl, co se týče strachu o Alexe a Maxe, taky docela špatně a přemýšlela jsem, že by taková reakce možná byla příhodnější, než kdyby ji jenom vřele přijala. A ten konec, no, ten bude... no, nebudu nic říkat, protože mě nenapadá nic, čím bych to neprozradila :D Už jenom tři kapitoly
Seb, Niki, to jsem ráda, že jsem vás překvapila, já jsem měla za to, že to po tom prvním díle budou už lidi tak trochu tušit, že to bude někdo z Alexovy rodiny a bála jsem se, že budu jenom hodně průhledná :D
Děkuju vám moc, že čtete

3)  Niki (30.01.2017 19:03)

Já věděla že Alex neumře :D
A ta Charlotta no to je dělo!!! Ten Max mě totálně překvapil, jsem seděla s otevřenou pusou před noťasem :D Jako maras takové zvraty !!!
Teď už jenom doufat aby to dopadlo dobře pro oba :)

Seb

2)  Seb (30.01.2017 18:05)

Kdo by to byl řekl, modrooký Max, tohle překvapení se ti opravdu povedlo

Zase se těším na pokračování, děkuju

1)  Kailani (30.01.2017 17:12)

Posledních pár kapitol jsem přečetla vyloženě jedním dechem, tato nebyla výjimkou, a proto jsem musela hodnou chvíli rozdýchávat to Maxovo malé tajemství... Tedy, musím říct, že s chudákem Ginou teď soucítím snad víc než kdy dřív, a paní Brooksová mě tou svou malou výtkou o udání lehce popudila... Po všech těch zvěrstvech, kterými si Gee musela projít... Ale na druhou stranu, kdo ví, jak bych se v podobných situacích zachovala já sama, že. Moc se těším na pokračování a ještě víc jsem zvědavá, jak to s těmi dvěma nakonec dopadne... Přála bych si, aby našli své štěstí, ale něco mi napovídá, že ty jim to prostě ještě ke konci osladíš, co? Jen je škoda, že už bude konec. Tohle je zatím jeden z nejoriginálnějších a nejčtivěji napsaných příběhů, na které jsem zde narazila. Jen tak dál!

1

>