Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/iconres2.jpg

Harry Potter fanfiction. Pairing Rose/Scorpius. Obmedzenie: 16+

Jedno nepremyslené rozhodnutie, dvaja pubertiaci a jedna horúca noc.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

JuegoDePelota

5)  JuegoDePelota (06.12.2013 07:47)

Tak to se omlouvám, včera jsem ještě před psaním komentáře schválně projížděla tvůj profil tady na BH, jestli tam někdě nevisí tvoje vysvětlení, ale nic kromě představení tebe samotné tam nebylo a bohužel podívat se na tvůj oficiální blog mě už nenapadlo jako klinutí si na samotnou sérii. Proto se omlouvám za svou omazenost dohledat si patřičné informace. Oběma s. i tobě Leann děkuji za vysvětlení. O to víc mě teď zajímá, co se z povídky vyklube. Kdy bude další kapitola?

Leann

4)  Leann (05.12.2013 16:40)

JuegoDePelota: http://bez-hranic.cz/series/hra/ sem som napísala, že som tú poviedku čítala a inšpirovala ma. Je to síce podobné, ale toto je iba krátky poviedkový prológ k inej poviedke...
adele21: čoskoro

3)  s. (05.12.2013 15:19)

JuegoDePelota: Leann sama na svém blogu psala, že je tahle povídka "inspired" (hp-black.blog.cz -> špinavé hry -> 1. kapitola) :) Doufám, že nevadí, že odpovídám za ni. :D

JuegoDePelota

2)  JuegoDePelota (05.12.2013 09:51)

To má být inspirace, alternativa nebo něco na ten způsob originální anglické Fanfiction Hrát Hry / Playing Games od AkashaTheKitty, protože tvoje povídka se jí zatím hodně podobá, nebo tě to napadlo zcela nezávisle? Což se může klidně stát. Mimochodem překlad visí na Hpkizi.sk.

Jinak styl máš dobrý a kapitola se četla svižně, lehce, akorát nemůžu nic říct o zápletce... když už jsem něho z 90% podobného četla, ale třeba se budou další kapitoly lišit a to bych ráda věděla.

1)  adele21 (05.12.2013 08:21)

Kdy bude další kapitola Povídka vypadá zajímavě

1

>