Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/battle.jpg

Tématem prvního semifinále bylo Živí mrtví. Jak se s tím soutěžící poprali?

Nad komentáři můžete hlasovat, která povídka se Vám líbí více.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

6)  Ta druhá ;) (11.09.2013 10:43)

Tak trochu cítím potřebu se ozvat...
Neříkej, že ty kritizuješ moje konce? :D To nemyslím zle, já jenom že ten tvůj mě taky pořádně naštval. Já bez mučení přiznávám, že patřím k lidem, kteří upřednostňují otevřené konce:p a taky vím, že tuto mojí vlastnost někteří prostě nesdílí.
Jinak, souhlasím, že týden na povídku je mnohdy o krk. Já jsem zrovna ten náš psací týden taky neměla nějak přeplněný volným časem. Zrovna jsem nastupovala do školy a to ranní vstávání, zase se učit, dohánění úkolů... no, prostě taky nic moc ideálního. Ale na druhou stranu jsem alespoň měla noťas. Musím říct, že cvakat povídku na telefonu, to by se mi fakt nechtělo. To prostě musím obdivovat.
Hlavně, ať tě brzy přestanou bolet ty palce a doufám, že sis užila tu vodu;)
A děkuji všem, kteří mi zatím poslali hlasy

Nosska

5)  Nosska (11.09.2013 09:09)

Neuhodla, budu muset počkat do soboty.

4)  S bolavými palci (10.09.2013 20:39)

Chocolatin, s tím si nelam hlavu. Ta druhá je opravdu lépe napsaná. I když ten konec mě u ní hrozně naštval, protože je svým způsobem podle mě taky useklý nebo by si prostě zasloužil víc.

Jinak ti děkuji za smeknutí, ale musím ti prozradit, že jsem pak hoďku v rychlosti kopírovala věci do wordu a na poslední chvíli to poslala kamarádce, která to naformátovala do čitelné formy, a když už jsem byla mimo signál, to posílala za mě do soutěže. Jinak by tu byl ucelený text a nedalo by se to číst. Takže zase až tak dobrá s psaním do mobilu nejsem:( Ještě se mám, co učit :D I když zase pravidelně ohrožovat spolucestující, není dobré, co kdybys tam náhodou stála ty? :p

Chocolatin

3)  Chocolatin (10.09.2013 20:24)

Také jsme hlasovala pro povídku druhou, ale teda jestli jsi všechno napsala na telefonu, tak to smekám. Já na telefonu nenapíšu gramaticky správně ani komentář, natož celou povídku!

2)  Ta, co má raději spánek než psaní (10.09.2013 19:57)

Nossko, děkuji ti za ta všechna leta, co mi fandíš, protože si jedna z těch, kvůli které píšu a vůbec občas dopíšu nějakou povídku (Tak schválněm jestli si uhodla, kdo jsem? :) ). Bohužel načasování bylo v tomto případě katastrofické a já tu většinu týdne nebyla a byla na vodě (No, tam není ani v telefonu pořádně signál.), a když zrovna jo, tak jsem tvrdla v práci, abych mohla odjet pryč.

Když jsem si v neděli pozdě večer přečetla, že jsem zase na řadě, moje první myšlenka patřila tomu, že to vzdám. Jenže moje blbé ego se rozhodlo nikomu nic nedat zadarmo a aspoň se pokusit.

Upřímně, tohle je snad jediný celý díl jakékoliv povídky v mém životě, který jsem doslova celý naťukala dvěma palci do telefonu a zalehla u toho psaní dva lidi, když jsem při špatném držení se v autobuse letěla k zemi, takže je vůbec zázrak, že vyšel. (Pro ty, co si určitě budou chtít rejpnout: Vím, že mě to neomlouvá a ani nechci dostat žádný bod za slitování, tak prosím si nechte pro sebe komentáře o pravidlech a těhlech blbostech. Děkuji.)

Chci ti jen říct, že doufám, že i tak jednou budeš číst zase nějakou tu povídku ode mě a tentokrát budeš moci nechat pozitivní komentář, jelikož už snad nebudu v situaci, kdy se budu muset rozhodovat mezi třemi hodinami spánku a psaním a budu mít v klidu čas si zkontrolovat, co vydávám a vůbec v euforii píšu. Ačkoliv mě znáš. Jsem někdy potvora, ale to ke mně patří :) Děkuju ti za všechno.

Nosska

1)  Nosska (09.09.2013 22:34)

Musím říct, že jsi mě tím závěrem docela zklamala. Začátek byl super, pokračování mile překvapilo, i když ten konec 2. dílu byl jaký byl. Ale to bych Ti odpustila, ale odfláknout konec, kdy má děj gradovat to je opravdu škoda. Tentokrát už za mě ne.

1

>