Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/battle.jpg

Tématem čtvrtého kola bylo When you're gone. Jak se s tím soutěžící poprali?

Nad komentáři můžete hlasovat, která povídka se Vám líbí více.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

5)  Starr (01.07.2013 21:25)

Znala jsem holku, které se něco podobného stalo. Psychicky je úplně na dně, ale není schopná s tím něco udělat. Moc dobrá práce, dýchá z toho ta zoufalá atmosféra

RundasGrey

4)  RundasGrey (29.06.2013 17:47)

Působivé. Znám mnoho lidí, kteří nenávidí práci, a čas s jejich blízkým je pro ně právě ta část dne, na kterou se těší.Číst o někom kdo to má naopak je zajímavé.

ambra

3)  ambra (29.06.2013 17:10)

Tak tady to závěr naopak vylepšil. Opět slušné řemeslo, ale Bože (proč je do toho několikrát zapletený Bůh?), zní to trochu jako ty vymyšlené příběhy čtenářek u článků o vadách mužského charakteru (dnes o manipulátorech, dámy). Je to příliš černobílé, neživotné. Škoda, protože ani tohle nepsal někdo, kdo psát neumí. Po formální stránce není co vytknout. Napadá mě, že součástí zadání by mohlo být "Napiště něco, co ještě nikdy nikdo nečetl (ani nic podobného)". Trochu se odvažte, lidi Pardon, už mizím;)

Monika

2)  Monika (29.06.2013 11:00)

Mám kamarádku, která je v podobné situaci. Vztah udržovaný pocity viny a neschopností odejít, není partnerství, ale vězení. Obě povídky jsou o těžkých životních situacích, a obě jsou dobře zpracované.

Mata

1)  Mata (29.06.2013 09:19)

Velmi dobře napsáno. Nastínila jsi bolestivou situaci, která se může stát jakékoliv ženě. Chvíli, kdy se nebe stává peklem ovšem jak z něj ven nikdo neporadí. Díky

1

>