Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/I-Really-Really-Like-You.jpg

Smrtelná choroba

Díky Cam, díky vám a užijte si dnešní kapitolu ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Twilly

17)  Twilly (02.07.2014 16:05)

Tá Hvězda mě začíná docela děsit. Co myslíš, budu chtít nakonec zabít Mácu nebo ne?

Florence

16)  Florence (08.03.2014 21:55)

Tethys, to bys asi opravdu nebyla jediná. Jsem ráda, že se těšíš, další kapitola už jen čeká na schválení ;). Děkuji ti!

15)  Tethys (08.03.2014 20:00)

Sakra, Tami bych za ty psy asi zabila.
Ondra a Esterí jsou vážně sladcí, říkala už jsem to? ;)
Těším se na další!

Florence

14)  Florence (05.03.2014 18:26)

Ter, to by od něho bylo pořádně podlý, co? A taky tak možná trochu přesně Mácovský :D . Alergická na Ondřeje? Takový hezký jméno! Ale chápu, já od jisté doby mám třeba pupínky díky jednomu jménu . Děkuji ti moc!

KJ, asi jak na kterého. Znám i takové, na které jídlo nepomůžu . Já bych okolo Tami asi taky měla problém se ovládnout. Chůdě Ester :D. Moc ti děkuji!

KalamityJane

13)  KalamityJane (05.03.2014 17:11)

Pořád říkám, že návod na používání chlapů je jídlo... ;-) Psi mě pobavili, Tami bych za to ale zabila a Melí s Mácou jsou zlatíčka Nejvíc se mi líbilo, jak Esťa popisovala Mácovi, co se dělo v nemocnici - u napodruhé to bylo super. :D Děkuju za krásnou kapitolu a těším se na další... Džusík - drsný recenzent! :D

12)  Ter (05.03.2014 12:15)

No jen jestli to nakonec náhodou nebyl Mácovo nápad :-D dobře Andy a Ester jsou boží (uznávám jen přezdívku Andy páč jsem na jméno Ondřej malinko alergická - což by mě pravděpodobně přešlo, kdyby byl tak sladký jako Andy) :-) konečně má ta přednáška trochu smyslu :-D akorát na mně ostatní divně koukají, čemu se směju :-D miluji to.. A doufám že si ratafacka nechá :-)

Florence

11)  Florence (05.03.2014 11:55)

Maggie, upřímně, já si to bez Mácy taky nedovedu představit. Ne-e, někoho jako je on jsem tam prostě musela dát. Tenhle druh literární postavy nemůžu vynechat nikdy
A jasně, že Máca nemohl být s těmi psy vynechám. To by nebyl on. Vlastně si myslím, že u toho Tami ještě vesele podporoval :D
Díky ti!

Maggie

10)  Maggie (05.03.2014 11:48)

Tami je vážně dobrý člověk, kdyby mi ale do bytu přinesla smečků psů nejspíš bych ji měla taky chuť zabít. :D Ester by si mohla jednoho psíka nechat :D
Dalo se čekat, že jí v tom bude Máca podporovat. On je prostě taky úžasná postava a nedokázala bych si představit, kdyby v tvém příběhu nebyl.
Ondra a Ester! k nim se nedá říct nic jinného, než jen že jsou krásným párem
Těším se na další!

Florence

9)  Florence (05.03.2014 10:26)

Kejt, smutně, já myslím, že jo, zaplatila. A asi by potřebovala kurzy asertivity, ale to by z ní asi udělalo trochu jiného člověka, ne? A koneckonců, kdyby byla asertivní, tak by pravděpodobně dokázala odpálkovat Ondru hned na poprvé Díky ti!

Incompertus, hih! Myslím, že Ester by citoslovce "jůůů" asi nepoužila a musím přiznat, že jí taky ne :D Díky ti!

Niky, přehnala, co? Myslím, že Máca se celou dobu, co tahal psi do jejich bytu škodolibě smál a představoval si, jak bude Ester zuřit. Bylo by mu to podobný Děkuji ti!

Nossko, trhače Džusíkovi! To je dobrý! To by teda růžohlav koukal! Děkuji!

Lůco, díky moc!

Ado, no, já taky ne a myslím, že ani Ester není ten největší fanda zvířat. Ale co zase na druhou stranu měla ta dělat? Zabít Tami a skejsnout s celou smečkou psů? Utekla k Ondrovi a to je asi to nejlepší, co mohla udělat :D. Moc děkuji!

Vanda, jako Ryba II. ve větším provedením? Mohl by se jmenovat Pes. A nebo rovnou Ryba, když už jsem v tom (já jsem svého afrického šneka taky pojmenovala jako Ryba :D ). A neboj, já to Džusákovi vzkážu, i když teda nevím, on je spíš na tu televizi a tak. Ostatně jsem nedávno stála v knihkupectví a obdivně jsem na ty knížky koukala a už jsem i vytahovala kreditku, že bych si je koupila, ale... ale musím teď číst anglické romány 19. století :p. Tak někdy jindy... Děkuji ti!

Ali, už jen chvilku a to sweet trochu opadne . Myslím, že by s tebou Ester souhlasila raz dva, je těžké si toho červenohlavce nezamilovat. Děkuji ti!

Ali

8)  Ali (05.03.2014 09:34)

Hooodně sweet kapitola... :D Ondra jako chápající přítel a ochránce dámy v nesnázích, na kterou se sápe sedm psů... Je těžké ho nemilovat. :D Jsem zvědavá, jak to dopadne na neplánovaným rande U Nich. :D Těším se na další! :)

Vanda

7)  Vanda (05.03.2014 07:22)

Júú!!! Game of thrones! Okej, tak ku kapitole :D Ježiši, fakt to Tami spravila? :D Ten pes, čo bol pri Ester... To určite bude jedna z hlavných postáv! :D Ako Ryba, né? :D No, ja som hovorila že Džusík nebude až taký zlý, hehe :D Teším sa na ďalšiu!
P.S. Á Flo? Odkáž Džusíkovi, že kniha je lepšia :D :D :D

Ada

6)  Ada (05.03.2014 06:38)

Ježíši, Tami je opravdu hodně dobrá duše, ale za tohle bych ji asi zabila. Jsem ten typ, co nemá zrovna nejvřelejší vztah ke zvířatům, takže bych jí to rozhodně nedovolila Chudák Ester Každopádně aspoň díky tomu poznala Andyho byt. Ti dva jsou spolu tak neskutečně roztomilý

5)  Lůca (04.03.2014 22:09)

Parádní!!

Nosska

4)  Nosska (04.03.2014 21:52)

Ester by mohla toho krásnýho voříška nechat, Melí by určitě byla nadšená:D A nějakýho malýho trhače věnovat Džusíkovi :D

Niky

3)  Niky (04.03.2014 20:57)

Ups, tak tohle Tami fakt přehnala... A Máca ji v tom ještě podporoval! Ale tuším, že si Ester toho jednoho psíka, co ji pronásleduje, nechá A Máca by si taky jednoho mohl vzít! Ale jinak... Ondra a Ester, aaaaaaaa Úžasná kapitola, těším se na další!

incompertus

2)  incompertus (04.03.2014 20:55)

On je sladkej
Juu, pejsci..stejne si toho jednoho ucite necha ! :)

1)  Kejt (04.03.2014 20:46)

Ježiš, tak tohle je přesně ten moment, kdybych Tamaru vyhodila i se psi! Mám zvířata ráda, ale co je moc, to je moc. Sakra, Ester by potřebovala kurs asertivity jak prase drbání. Jen přemýšlím nad tím, jestli by to za Danu zaplatila, kdyby se neobjevil Rudolf?

1

>