Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/I-Really-Really-Like-You.jpg

Internetové podsvětí, část druhá

Díky Cam a díky taky vám za komentáře ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Twilly

22)  Twilly (02.07.2014 06:51)

Jooooooooo, docela na vraždu .... :D

KalamityJane

21)  KalamityJane (04.03.2014 15:25)

Jé, přesně tak nějak jsem si Danku představovala!

Florence

20)  Florence (04.03.2014 09:13)

Tehtys, co máš s rukou? Snad né zlomenou
1. Jó, to já nemůžu potvrdit ani vyvrátit. To bych byla sama proti sobě :D
2. Překvapil? To jsem ráda. On vlastně v jádru ten kluk růžohlavá není zlý, jen nemá hlavu tolik v oblacích jako Andy. Prostě stojí pevně na zemi a uvědomuje si, že Ondra, ačkoli se teď zdá fakt perfektní, možná to nebude úplně rodinný typ.
3. No jo, Danka. Schválně jsem jí vybrala fotku, kde vypadá fakt mile. Myslím, že ona je ten typ člověka, co se falešně usmívá ze všech sil a pak tě za tvými zády hezky prodrbe :p
4. Moc ti děkuji!

Tethys

19)  Tethys (03.03.2014 20:56)

Šíleně mě bolí ruka, takže to vezmeme ve zkratce:
1. Podsvětí je zajímavý. Mám ale takový neblahý dojem, že Hvězdička (a tím pádem oblast 51) je o Ester.
2. Jupík mě... překvapil? Nevím, co si mám o něm myslet, ale jelikož se sama vyžívám v tom hloupém filozofickém tlachání o všem a vlastně o ničem - tak na mě tedy ten rozhovor působil -, takže misky vah jsou spíš nakloněné k pozitivu.
3. Danka je WaTaFak! Celý rozhovor jsem měla chuť jí dát facku, a teď, když se tak dívám na tu fotku, normálně bych jí ten bělostný úsměv ala Colgate vybila. A ne, vůbec nemám násilnické sklony. :D
4. Těším se na další!

Florence

18)  Florence (03.03.2014 19:02)

KJ, to jsem moc ráda. Děkuji ti!

Lutemo, on je takový ťutík! :D No, já teda nevím, ale já myslím, že jejich rodiče ty tři tak nějak všechny odšouply šmahem sterou. Nemyslím, že by někoho z nich preferovali. Jen je to asi s dětma už nudilo... Moc ti děkuji!

17)  lutema (03.03.2014 18:43)

Souhlasím, Ondra/Andy je opravdu skvělej . Ještě, že ho Ester má. Zato ta její sestra, teda ta je extrémně protivná. Zřejmě je dokonalou dcerou svých rodičů, zato Ester s Mácou se tak nějak nepovedli, což je jenom dobře :D. Kapitolu jsem si jako vždy užila, Flo. Díky!

KalamityJane

16)  KalamityJane (03.03.2014 08:27)

Obě části jsem si hrozně moc užila takhle při pondělním ránu, děkuju

Florence

15)  Florence (02.03.2014 20:18)

Ali, no jo, to bude ta praxe. Přece jenom je to umělec, ne? :D Díky ti!

Fifii, ještě jí to nějakej čas trvat bude. Ale pak to zjistí a to teda s pořádnou parádou :D Jsem moc ráda, že se ti líbí. A Džusík fakt nebude tak zlej ;) Díky!

Nossko, ne? Já asi jo. Kdyby byla v nemocni tak jo. Já jsem na tohle hrozná měkkota. Jo, já vím, co myslíš, dost lidí, taky píše SárY a z toho dostávám tik :D. Je to možný. Kdo by si taky na takového známého červenohlavce nemyslel? Díky ti moc!

Lived, a hleďme, kdo se tu ukázal! Tááák dlouhý? Vždyť jsou tak na stejno s těma tvýma! Zádrhel? Ale jasně, že bude, vždyť mě znáš! Ale slibuju, že z Ondry se nevyklube diktátor! To můžu odpřísáhnout... a ani se nikde neobjeví nějaká Timi, takže můžete očekávat hepáč :D Díky ti moc, holka!

Lived

14)  Lived (02.03.2014 20:03)

Jo tak on je majetný
Tak nějak tuším, že Andy píše něco o Ester na netu a, že se jí to nebude líbit. Když vlastně popisuje svůj život a Ester je teď jeho součástí. No...uvidíme
Jinak Melí je úžasná, taková ťuťu A ta její sestra - znám to.
Moc se těším na pokráčko a velmi se omlouvám, že nestíhám číst, protože ty víš, jak moc nerada celkově čtu a ty tvoje kapitoly jsou tááák dlouhý Ne...to je jen výmluva. Ale pravdivá Když si člověk přečte několik kapitol najednou, nějak líp mu to zapadá. Pěkně to navazuje. Stále ale čekám na ten zádrhel, který snad doufám přijde. Že přijde? Musí přijít. Znám tě, takže přesně jako u Zámků - konec nebo aspoň průběh - něco se stane a já se na to těšííím . Děkuji za zpříjemnění večera a těším se na pokráčko

Nosska

13)  Nosska (02.03.2014 19:59)

Jo, jsem mrcha, ale já bych rozhodně pro ségru, která mě zná, jen když něco potřebuje, nejela. Jsem zvědavá, jestli se vykutálená sestřička ještě objeví
Trolové neměli chybu, trochu mi připoněli, ani nevím proč, Weasleyovic dvojčata:D
Zdálo se mi to, nebo si princezna Klárka (btw. moje jmenovkyně, :) jsem opravdu ráda, že jsi nepoužila při oslovení: Klári na konci Y jako někteří moji přátelé) na Andyho myslela?
Těším se na příště

12)  Fifii (02.03.2014 19:14)

Tenhle díl se mi moc líbil
Ondra se před sestrou zachoval úžasně
Jupík není tak hrozný, docela mi přišel dneska fajn :D
A jsem zvědavá, kdy si Ester konečně uvědomí, že o ní všichni okolo ví víc než by měli a konečně se mrkne na ten internet, co to tam ten Ondra píše/točí.

Ali

11)  Ali (02.03.2014 19:12)

Ondra je nejlepčejší!!! A Danka je kráva, ale zvládli ji pěkně. :D Super kapitola. Moc jsem se bavila! A umělec... Ondra je fakt machr na slovíčka, asi praxe či co... :D Děkuju!

Florence

10)  Florence (02.03.2014 18:19)

Terry, bát se? A mého vývoje? Já jsem přece ke svým postavám tááák hodná Díky ti! Pokračování zase ve středu ;)

Terry

9)  Terry (02.03.2014 17:59)

Ester a Andy jsou vážně k zulíbání :D Trochu se bojím, co na nás chystáš dál, ale zároveň se děsně těším Takže budu netrpělivě vyhlížet pokračování ;) ;) ;)

Florence

8)  Florence (02.03.2014 16:12)

Maggie, hodí, že jo? Ty dva jsou spolu takový tydýti :D Jupík není zlej, jen je asi o dost opatrnější a hlavu nemá tolik v oblacích jako Ondra. Děkuji!

Maggie

7)  Maggie (02.03.2014 15:45)

Andy je prima! Takovej hodňoučkej a k Ester se hodí.
Esterina sestra je vážně děsná! No a Jupík? Ten mi teď nepřišel, až tak nesympatický.
Těším se na další, tak doufám že přidáš co nejdříve další dávku!

Florence

6)  Florence (02.03.2014 15:22)

Incompertus, musím? :D No, když musím, tak musím... ještě na nějakou tu kapitolu jo Ale hepáč jsem slíbila a Lajk už jsem dopsala, takže i můžu potvrdit, že se hepáče dočkáte . Teda... snad se vám to bude zdát dost happy Díky ti!

Niky, je skvělý, co? Takový vysněný Esteřin přítel... zatím V Podsvětí to holka docela zvládla, i když se tam teda musela orientovat asi jako slepec na křižovatce. Ale vypadalo to, že ostatním nevadí, tak snad dobrý, ne? Díky moc!

Vandi, to já ti nemůžu říct, o čem 51 je! To bych si vyzradila kus děje :D Ale neboj, určo se to dozvíš a myslím, že už to není ani za tak dlouho, přece jenom... dneska už jsem v půlce Lajku! Moc ti děkuji!


Ado, jop, Danka je fakt hrozná a Ester by bylo pravděpodobně o dost líp bez ní, ale myslím, že Ester není typ člověka, co by dokázala někoho odstřihnout. Ve své podstatě je dost loajální a rodinně založená, i když její rodina, kromě Mácy, který tu pro ni byl, když to potřebovala, není teda nic moc. Moc ti děkuji!

Olspet, a ještě překvapovat bude Jen teda nevím, jestli pořád jen v dobrém Díky ti!

olspet

5)  olspet (02.03.2014 13:52)

Ondra překvapuje na každém kroku. Zato "Danielka" je můra přímo předpisová
Přezdívku Jupík miluju a jsem zvědavá, jak si to ti dva spolu vyřeší. Jinak super.

Ada

4)  Ada (02.03.2014 11:19)

Panebože, ta Danka je fakt příšerná mrcha. Ani neví, jak se jmenuje její neteř! Fakt nechápu, že tam za ní Ester jela, bych se na nic už dávno - s prominutím - vysrala! Vůbec by mi nevadilo, kdybychom se s ní už nesetkali
Tak jo, ten Andyho projekt a Hvězda mě děsí čím dál víc. On o ní něco točí, že jo? Je to Ester, ta to jen tak nepřekousne Néééééééééé!
A Andyho táta je právnický zvíře? No ty vole

Vanda

3)  Vanda (02.03.2014 10:40)

Tá jej sestra je strašná. No, Jupík nevyzerá až taký strašný, no... Mimochodom, Oblasť 51 bude asi o Ester, či? No, neviem, teším sa na ďalšiu :)

1 2   »

>