Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/polibek%20ve%20sn%C4%9Bhu.jpg

Sam a Grace, Cole a Isabel.

Přetrpěli jsme podzim v Mercy Falls a pak i to příšerné jaro. A teď to vypadá pěkně v háji. Než nám Maggie Stiefvater nabídne 15. 11. vlastní a jistě opět překrásnou, křehkou a geniální verzi rozuzlení příběhu o lásce, která prohrává svůj boj s časem i s počasím, můžete si zkrátit čekání tímhle pokusem o mou vlastní malou záchrannou misi.

FF k Mrazení a Váhání - kdo nečetl a chystá se, rozhodně ani nenakukujte, protože byste se připravili o všechna překvapení, která na vás v obou úžasných knížkách čekají.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Paja

12)  Paja (10.11.2011 10:42)

Já tudy jen procházím, nebudu to číst... opravdu, slibuju (jen se modlím, abych to tentokrát dokázala splnit ).
Ambřičko, Mrazení a Váhání už jsem přečetla a ty knížky mě tak uchvátily, že už se nemůžu dočkat jejich pokračování. A když jsem zjistila, že jsi se do toho pustila sama, byla jsem hrozně nadšená Ale moje zkušenost s čtením předchozích dvou knížek mě donutila nečíst to už teď, rozepsané, protože jsem si nemohla pomoct a přečetla M+V najednou, asi během 3 dní, jsem trošku pošuk, protože když mě něco takhle pohltí, jsem v tom ponořená od rána do večera a nevnímám a neslyším nic jiného.
Takže se omlouvám, že tě nebudu v průběhu tvého Míjení podporovat a povzbuzovat prostřednictvím komentářů, ale věř, že tu jsem a netrpělivě očekávám jak se s tím popereš a já si to budu moci vychutnat celé (a najednou).

Nebraska

11)  Nebraska (29.10.2011 22:05)

Tak jsem tu - a úplně mě svírá Samovo čekání a zase miluju Colea Trochu se bojím, abych za dva týdny nebyla zklamaná z toho, co najdu v knížce ;) Jsem zvědavá, jestli jsi s Maggie naladěná na stejnou vlnu, protože zatím mám pocit, že jo
... les vydechl, jak z něj zmizela tíha vlčích tlap pravidelně opisujících své hladové vzkazy do zmrzlé půdy.

Kaca

10)  Kaca (28.10.2011 14:03)

Hrozně mě naštvalo, když jsem si přečetla, že musím přečíst i Váhání. Přišlo mi až po dloouhém suchém týdnu - a to jsem si jej objednávala ještě před zveřejněním první kapitoly.
Začetla jsem se do toho tak, že jsem utíkala tak trochu od reality a napnutě čekala co bude na další stránce.
Když jsem to dočetla, byla jsem hrozně šokovaná, tohle bych určitě nečekala a jsem ráda, že jsem poslechla a přečetla si to před tímhle.
Tohle tvoje dílo mi připomíná i psaní Magggie, nevím proč, prostě jako kdybych četla další okouzlující díl, vymyšlený z její hlavy. Nejdřív jsem to brala, jako lepší knížku, ale když přišel Cole a ona se rozevřela s tou nadměrnou inteligencí, musela jsem se jí v duchu klanět.
Vetšinou ze začátku se nedá poznat jaká bude kniha, jaký příběh, jestli vůbec stojí za to se zjistí až v příběhu, ale jak tak čtu, Míjení přeskočilo všechny otázky ohledně toho, jestli čtení není ztráta času. Těším se hrozně moc na další :)
Ps, nevíte někdo jestli bude podle toho i nějaký film?

Evelyn

9)  Evelyn (23.10.2011 10:31)

Protože se blíží listopad a s ním třetí kniha, konečně jsem přestala váhat s Váhání a včera ho přečetla. A teď jsem tady a vůbec by mi nevadilo, kdyby přibývaly třeba dvě tři kapitoly denně
Ten příběh je tak zvláštní, jedinečný a nepředvídatelný, že by mě vůbec nenapadlo psát k němu fan fiction. V Mrazení jsem milovala Sama a Grace, ve Váhání jsem si stejně silně zamilovala i Cola a Isabel. A v Míjení budu nadšeně čekat, s čím přijdeš, protože to jistě bude skvělé. Jen prosím - happy end

semiska

8)  semiska (21.10.2011 00:19)

Už 15.11.? Tak to už se těším až to někde najdu, v aj jsem to zatim nenašla... :(
Tvoje pokračování dechberou a smutné. Grace postřelili? OMG, dostane se k ní Sam s Colem brzo? Neudělá jí Isabelin otec nic? Jsem napjatá do příště a těším se. ;) Jsi skvělá a velmi kreativní.
P.S. Update 0:22 21.10.: Právě jsem si to stáhla v originále. To bude počteníčko. ;) Ale neboj ambro, tebe si nenechám ujít. :)

ambra

7)  ambra (20.10.2011 20:11)

Ženy moje, jsem se až dodatečně rozklepala - napadlo mě, že to třeba ZATÍM ještě moc lidí nečetlo a budu si to smolit tak nějak pro sebe . Děkuju, že jste mě v tom nenechaly. Zítra bude další;) (neznělo to jako výhrůžka, že ne? ).

Silvaren

6)  Silvaren (20.10.2011 08:24)

Já mám takovou radost, že Tě to taky dostalo! A s těmi nejlepšími možnými důsledky! Díky, Ambří, že jsi se do toho pustila. Vystihla jsi přesně tu atmosféru a Tvůj Sam je snad ještě úžasnější.

Hanetka

5)  Hanetka (19.10.2011 20:01)

Do háje, ambro. Ty se už vykašli na fanfiction a napiš konečně KNIHU! Protože to by byl bestseller. Já nemám slov... Mrazení mě dostalo už dávno, četla jsem ho před rokem nebo kdy, nemohla jsem se dočkat Váhání a teď se skoro děsím, jak celý ten příběh dopadne. Ale zdá se, že mi to bude fuk, protože to vypadá, že ty to napíšeš líp!

4)  Tor (19.10.2011 18:16)

Tak mám pocit, že ta třetí knížka nebude už důležitá...
Nevím co říct, jsi dokonalá. Četla jsem oba díly a navázalas velkolepě. Krásná slova, krásný jazyk, nebojím se říct, že překonáváš originál.
Odcházím kňučet do kouta...

Twilly

3)  Twilly (19.10.2011 18:03)

MARUŠ!!!! Tohle je podpásovka!!!! Já to nemůžu číst, páč nevím o co jde... kurňááááááááááááááááááááááááááá

Ajjinka

2)  Ajjinka (19.10.2011 16:38)

Uááááááá!!! Sam a Grace!
Nikdy jsem žádnou fanfiction k Mrazení nečetla - hlavně asi proto, že jsem žádnou nevyhledávala, protože celý příběh je tak... zvláštní?, že mi přišlo nemožný, aby se v tom samém duchu dalo pokračovat. A ejhle... Ono to jde!
A nejde o to, že by to jen šlo, ono to jde dokonce skvěle! Je to tam, ambři, JE! Sam je Sam, Cole je Cole, dokonce i Isabel je svá! Zírám, nadšená a rozjařená!
Takže mě máš chycenou, doufám, že si mě budeš rozmazlovat častým přidáváním a méně psanými na-zabití-konci!

Ree

1)  Ree (19.10.2011 16:19)

Pane bože!
Ambro, víš, že já mám většinou odpověď na všechno. Ale ty jsi mi právě všechny slova vzala. Mrazení je moje srdeční záležitost. Sam a Grace jsou moje srdeční záležitost. Ve Váhání jsem si zamilovala Colea. Nedočkavě se třesu na další knihu, ale ty... ty jsi ji dovedla nahradit. Nejen tím, že jsi začala psát FF, ale hlavně proto, že si připadám, jako by to psala Maggie. Je to neuvěřitelně čtivé, poutavé a napínavé. A hlavně, je to mrazivé! A právě tohle u této knížky miluju.
Jsem ráda, že ses na to dala právě ty, protože vím, že ty z toho dostaneš všechno, co se z toho dostat vůbec dá. Že využiješ ten potenciál, který Mrazení má. A proto, že vím, že ty to nezkazíš.
Napsala jsi to naprosto úžasně a já se nechala naprosto unést. Máš tady věrnou čtenářku. A doufám, že se Grace jenom proměnila zpátky a ta kulka ji minula.
Takže na závěr, ambři: Úžasné!

1

>