Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/BW-brown-Eye.jpg

Další, konečně poměrně zlomová kapitola.

Kdo je připraven na proslov Lídra všech Lídrů?

Můžu vás ujistit, že tohle je jenom začátek konce.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

AnneLeyyd

6)  AnneLeyyd (20.05.2016 10:55)

no, tak tohle bylo rozhodně nečekané a jsem FAKT zvědavá, jak se s tímhle Ginna a Alex popasují. a jako holky doufám, že vícero lidem dojde, že už ten blb jede fakt maximálně přes čáru

5)  bflmpsvz (12.04.2015 21:53)

To se nám Lídr rozhovořil modré oči došly, tak se rozhlížíme jinde, proti komu se zaměřit, aby se uspokojil dav. Jsem zvědavá, jestli mu tahle myšlenka vyjde. Je jasné, že reakce nebyly takové, jaké očekával. Aby pan Straiss nepřekročil čáru no... jsem zvědavá, jak to povedeš. Odboj možná za chvíli bude přeplněn

Shmash

4)  Shmash (07.04.2015 20:21)

Bedrunko Děkuju moc! Budu se snažit! :)

Bedrunka

3)  Bedrunka (07.04.2015 10:54)

Víš, já si myslím, že ty reakce byly naprosto shodné u všech lidí, kteří tomu proslovu byli osobně přítomní. Samozřejmě, že jsou lidé, kteří absolutně věří svému lídrovi i jeho názorům, ztotožňují se sním, ale jsou podle mě i tací, kteří sice režim podporují, ale tenhle proslov dokonale otřásl jejich přesvědčením a přinutí je nad tím přemýšlet a začít se ptát, jestli tomu budou přihlížet jako dosud nebo budou volat po změnách, čímž se dostáváme k odbojové skupině- hádám, že zatím malé, ale po tomto projevu bude jejich základna hodně posílena- která se tímto dostane více do vědomí největší skupiny občanů Země- těch, kteří nesouhlasí, jen se snaží to všechno nějak přežít bez větší újmy a nemíchat se, podřídit se- a tito pak vlastně sehrají zásadní roli, protože jsou bezúhonní a sžití, aniž by vlastně poškozovali okolí, takže tato většina sehraje nakonec zásadní roli.
Myslím, že si ti lidé uvědomují jak silná je ta diskriminace teď, jaké bláboly to Lídr vlastně vypustil a začnou pochybovat o jeho psychickém zdraví, o jeho schopnosti nést tak velkou odpovědnost. Vlastně jim musí dojít, že je to magor, který tím proslovem zlomil vaz sám sobě a celému režimu Země.
Strašně moc se těším, až budu číst nejprve o těch malých, nenápadných změnách mezi lidmi, až k veřejnému převratu, protože tohle ani jinak skončit nemůže.
Sakra, je to ještě lepší představa, než aby Gina skončila někde v lágru!
A máš mou plnou podporu- piš piš piš piš piš piš piš piš jak to půjde, jsem hrooooozně natěšená a zvědavá!!!

A mně neřeš . Až dočteš, tak prostě nechej třeba smajlíka u poslední kapitolky , budu vědět, žes tu byla a dopiš mi Ginu !!!

Děkuji

Shmash

2)  Shmash (06.04.2015 19:45)

Magor to je, a pořádnej. Otázka je, jak moc budou magořit i ostatní lidi... Alespoň, že už se blížím do finiše :3
Děkuju za milé komentáře Už se taky musím vrhnout na Ona a on, mám tam hodně restů a těším se na to :) Zítra ve škole to všechno napravím o nudných hodinách :D

Bedrunka

1)  Bedrunka (06.04.2015 18:01)

Tak ten chlap je magor! Toho by měli eliminovat! Je to totální dement! Myslím, že si právě podepsal ortel a teď se rozejdou mnohem větší odbojové akce, protože tohle normální lidi nepochopí a nenechají si to líbit!
Moc děkuji

1

>