Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/BW-brown-Eye.jpg

Taaak a je to! Jsme na konci!!! Děkuji všem moc a moc za komentáře a za každé přečtení! :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Shmash

11)  Shmash (30.05.2016 20:21)

Jee, Anne, děkuju moc! Jsem moc ráda, že Modrooká bavila Máš pravdu, ještě je na tom hodně co upravovat. Vždycky, když si to sama čtu, vidím nové a nové chyby, kterých jsem si předtím nevšimla. Stejně tak to je i s přepisováním, pořád příběh dotvářím a upravuju.
Jinak, co se týče Alexe, tak tě v Hnědookém snad nezklame :D
Děkuju za všechny podněty k přemýšlení, o tom bývalém místě bydliště popřemýšlím. Takhle zpětně, když si to čtu, máš asi pravdu, že by si Gina dala sakra pozor, aby o tom něco věděla.
Doufám, že se ti Hnědooký bude líbít a ještě jednou děkuju za čtení a za tvůj názor, moc si toho vážím

AnneLeyyd

10)  AnneLeyyd (20.05.2016 15:54)

Tak v první řadě moc gratuluji ke zdárnému dopsání 1. dílu

Jsem moc ráda, že jsem si Modrookou mohla přečíst, příběh se mi skutečně líbil a těším se na pokračování. Vlastně díky tomu, že mě zaujal Hnědooký (lépe řečeno anotace) jsem se dostala k Modrooké :D :D :D

Co se týče příběhu, tak upřímně bych to řekla asi tak, že začátek byl naprosto super. Hrdinové, prostředí, popisy situací i pocitů, nastavený (hrůzný) režim atd.

Prostředek příběhu mě trochu zklamal :p :p :p Některé části mi přišly přece jen zdlouhavé (hodnoceno zpětně nyní po dočtení). A lehce mě také zklamalo rozvíjení vztahu mezi Ginou a Alexem. Tak nějak jsem čekala, že to budou mít komplikovanější, více dialogů, které by byly takové… živé? Nebo i vtipnější? Takové, díky kterým bych si je více zapamatovala… Ještě trošku co mě mrzelo, tak byla Alexova postava - možná jsi ho tak napsala proto, aby se odlišili od ostatních podobných (dystopických) hrdinů, ale nemůžu se smířit s tím, že Gině o sobě řekl tak málo a že ji třeba nenapadlo se v tom více šťourat. Protože mám dojem, že něco prostě tají! :D :D :D A jeho charakter bych (pokud to tedy nějak neplánuješ rozvíjet v 2. knize) nějak okořenila. Jasně, fešák, stojí nohama na zemi, má normální názory, ok. Ale! - poté, co tak nějak přiznal, že vlastně nemá žádnou moc a že je jen „loutkou“, která přednáší proslovy a vypadá u toho dobře a že vlastně je vedoucím spíše Lucas, jeho charakter dost utrpěl. Myslím tím, že mu chyběla taková ta jiskra (kromě scén s Ginou, tam jiskřili oba :D :D :D ) hlavního mužského hrdiny. Fakt jsem čekala, že se nějak projeví v odboji nebo jinak... Ale pokud je to součást jeho postavy a tvých plánů s ním do budoucna, tak tohle moje „remcání“ naprosto ignoruj Miluju psychologické rozvíjení postav, takže pokud jeho charakter budeš utvářet dalším dějem, jsem jedině pro :) :) :)


Poslední kapitoly byly bezesporu naprosto nejlepší! Plné napětí, dramatu, nečekaných zvratů. Měly šťávu, sálaly z nich emoce a to Alexovo prásknutí Giny jsem tedy nečekala ani za milion! Oči jsem měla jak tenisáky! Třeba to je nějaký Alexův plán? Počítal s tím nějak? Budu se muset nechat překvapit, i když tedy jeho reakce napovídala spíš tomu, že to prostě tak nějak „zabalil“. Nevím, uvidím :D :D :D

A to, co jsi udělala na konci s mamkou… :'-( :'-( :'-( Come on! It’s that really necessary?

Ne, neber to špatně ;) ;) ;) Je to drsný příběh a já chápu, že ho nechceš udělat typickým, jen je mi to všechno kvůli všem (hlavně Gině) líto… :'-( :'-( :'-(

Při četbě jsem si všimla pár hrubek, překlepů atd. ale to určitě hravě doladíš ;) ;) ;) Co mě ale zarazilo trochu víc, tak hned na začátku, jak Gina ani nevěděla nic o místě, odkud se vlastně přestěhovala (toho fiktivního bydliště). Na to, že si rodiče tak dali děsnou práci s celou přípravou útěku a se záchranou života jediné dcery, bych čekala, že tenhle plán dovedou k dokonalosti. A pořádná společná historie se všemi detaily o minulém životě, bydlení, škole, známých atd. je přesně něco, co by v takovém případě potřebovali Ale to jen tak na okraj ;) ;) ;)

Jinak už se vážně těším, že se teď budu moci pustit do Hnědookého! Jsem celá napjatá, zvědavá a vyděšená za Ginu, jak to všechno bude pokračovat. A hlavně! - co tají Alex!

Držím moc pěsti do dalšího psaní :) :) :)

Shmash

9)  Shmash (10.07.2015 18:08)

Kohynko, děkuju moc :) Jsem moc ráda, že se ti Gina líbila :)

8)  kohynka (29.06.2015 15:32)

Bylo to naprosto skvělý, četlo se to samo. Občas jsem se přistihla, že čtu stránku na přeskáčku, jak moc jsem byla zvědavá, co se tam bude dít... konec mě tedy moc nepotěšil, z mého romantického pohledu na svět, ale jako čtenářku nadchnul a moc se těším na druhý díl... doufám že budeš psát rychle :) moc moc se těším, jak to všechno pěkně vymyslíš a jak to všechno dopadne.. jsi vážně šikulka !!!

7)  iris (03.05.2015 20:21)

Děkuji za poutavý příběh, hodně štěstí a lehkou ruku při ladění další verze, za mě už teď dost dobrý. Už se těším na Hnědookého :) Jen tak dál.

Shmash

6)  Shmash (03.05.2015 18:25)

Děkuju vám moc, holky Jsem vám moc vděčná, že jste četly :) Pokračování snad bude brzo :)

Joahnnie

5)  Joahnnie (03.05.2015 13:21)

Zbožňujem tvoju modrookú :). Ďakujem ti za úžasný zážitok a budem netrpezlivo očakávať pokračovanie :) .

Bedrunka

4)  Bedrunka (03.05.2015 13:20)

Shmashíku přiznám se, že když jsi začala dávat Modrookou, tak jsem se čtením váhala, protože jsem netušila, o čem to vlastně bude a co mám očekávat !
Nikdy nebudu litovat, že jsem rozklikla a nechala se strhnout poutavým a strhujícím příběhem a děkuji ti, že ses o něj podělila! Jestli tu byly nedostatky, já jsem si jich nevšimla a i kdybych si všimla, v životě bych si ten literární zažitek nekazila jejich hledáním ani kdybys na ně ukazovala:D !
Moc se těším, až se objeví pokračování, nebo cokoliv jiného, co vznikne pod tvými prstíky. Získala sis ve mně věrnou čtenářku! !PS :D S tím prožíváním s tebou souhlasím :D !

Shmash

3)  Shmash (02.05.2015 20:22)

Děkuju moc!!! :) Nevím, kdy začnu psát další část, ale myslím, že to bude brzo :D Už se na to sama těším

2)  bflmpsvz (02.05.2015 20:10)

skvělá jsi ty Modrooká je fakt pěkná a hezky vymyšlená. Už jsem ti to říkala. vytvořila jsi pěkný svět, hezky a lehce jsi ho popsala, nenapěchovala jsi moji hlavu nezapamatovatelnými výrazy, bylo vidět, že jsi přemýšlela nad každým slovem. Budu se těšit na Hnědookého. Děkuju za počtení. fakt se mi to líbilo

1)  Libertas (02.05.2015 14:55)

Wow, wow, wow. Připomněla jsi mi konce v knihách na pokračování... KONEC PRVNÍ KNIHY. Za to bych vraždila. :D
Konec je teda drsný. Nedozvěděli jsme se tedy vlastně vůbec nic o Alexovi, ale bylo to moc hezké. Tedy lépe řečeno, hezky napsané. :D
Stalo se toho hrozně moc a momentálně necítím nejspíše žádné emoce, protože to mozek ještě nepobral. Však ono to přijde.
Netušís, kdy bude část 2? Jsem otravna, ale taky neuvěřitelne napnuta, co bude dál.
Děkuji, že jsi mi věnovala ty chvíle, kdy jsem se klepala spolu s Gee a napjatě očekávala, co bude dál.

1

>