Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/James%20I%20001.jpg

"Jsi to snad ty? Ten poutník časem, co přišel ve svět můj, aby mě teď vyved ze stínů..."

Within Temptation - Are you the one (překlad DarkMoon)

Díky moc všem za ohlasy pod minulou kapitolou, velmi si jich vážím :-).

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Mata

13)  Mata (04.02.2015 22:03)

Bef, to neřeš, to jsou naše společné úlety :D :D

12)  bflmpsvz (04.02.2015 21:32)

já jsem asi divná, ale mně nikoho nepřipomíná. Aspoň zatím:D krásná kapitola

DarkMoon

11)  DarkMoon (03.01.2014 19:25)

Ano, hnatománie pracuje :D A já v něm tedy taky vidím Adama Souhlas s Chocolatin, atmosféra je taková, jaká má být, až dokonce. Až je to někdy na Nedivím se, že James Alison fascinuje, i když sama tuší, že je tu něco zvláštního. A James... chudák James...

Mata

10)  Mata (03.01.2014 17:57)

Chocolatin, díky ti moc za komentář.
Odpověď na tvou otázku je celkem jednoduchá... protože si tím něco řeším, ventiluji. Protože tím utíkám od svých vlastních problémů. ;) Ale na svém seznamu témat mám i jednu odlehčenou humornou romanci... snad na ni taky jednou dojde.
Ano, temné a pochmurné to má být, ono by to asi jinak ani nešlo. Neboj, rozhodně vydrží...

Chocolatin

9)  Chocolatin (03.01.2014 16:46)

Aha. Tak to je to jeho trauma. Máto, proč si vybíráš samá depresivní témata?:p Jsem zvědavá, jak mu Alison pomůže. I když, chci to vědět?
Když to čtu, vše si představuji takové temné a pochmurné, jako to bývá v hororových filmech. Jestli tohle byl tvůj záměr, tak gratuluji. Doufám, že tahle atmosféra vydrží i do dalších kapitol.

Mata

8)  Mata (02.01.2014 17:26)

Bosi, děkuji ti, zlatíčko
No, já hlavně vzhledově stavěla na Bobbym z Live at the Foxes den... to je ten film, co jsme ještě neviděly ;) Nick je mu vzhledově blíž. Ale chováním samozřejmě Adam, to je jasný, tedy až na pár "drobných" odlišností :D Ale... oni jsou tam vlastně všichni :D
A James, ne nezasloužil si to, samozřejmě.

Cathlin

7)  Cathlin (02.01.2014 16:42)

No jo, Bosi....... já si záměrně vybrala Nicka, protože ta shoda jmen, že.... Ale neee, kecám. Prostě proto, že se mi v té roli Jackson víc líbí a nemám nejmenší problém si ho přizpůsobit... k Jamesovu obrazu.

Bosorka

6)  Bosorka (02.01.2014 16:27)

Úžasné Máto
Oproti Cath, já tam vidím Adama z Criminal Minds. Vzhledem k tomu, jaké tam měl scény. Ty uhýbavé oči, ruce ve vlasech...
Jamesův osud :'-( Nikdo si tohle nezaslouží.

Mata

5)  Mata (02.01.2014 15:29)

Cath hmmm... myslím, že tvá dedukce je naprosto správná... ani ji nemusíš říkat nahlas...

Maggie díky ti za komentář
Máš pravdu, nikdo si to nezaslouží, ani James si to nezasloužil, ale stalo se a poznamenalo ho to... nejvíc jak mohlo.
Přiznám se, že James není má "typická" postava. Obvykle jsou mé postavy vzpurnější, divočejší, živější, prostě jiné... možná proto byl pro mě velmi náročný... ale každá osobnost, kterou stvořím, nebo chci stvořit je pro mě výzvou a přiroste mi k srdci, ve všech svých podobách.
Ilustrace k veškerému svému psaní si kreslím sama. Když už to aspoň trochu ovládám, chtěla jsem toho využít a zároveň se "odlišit" ;) Jsem ráda, že se ti líbí.
Také se těším, v neděli

Maggie

4)  Maggie (02.01.2014 15:13)

Jamese je mi líto.:'-( Nikdo si nezaslouží zažít něco takového, zvlášť od člověka, který by mu měl být nejbližší osobou.
Mám ráda postavy, jako je James. Dá se s nimi krásně pracovat a já jsem moc zvědavá, jak to s ním nakonec dopadne. Každoupádně to bude dost zajímavé.
Těším se na další!
Jinak ty obrázky si kreslíš sama? Moc se mi líbí.

Cathlin

3)  Cathlin (02.01.2014 15:00)

Máto, ech...
"i když mám odpověď na jazyku"........ No, já taky!!! Takové malinkaté nebohé tušení.
A o stiskávání ruky s "někým" mi ještě chvíli vyprávěj.....

Mata

2)  Mata (02.01.2014 14:52)

Cath, děkuju
Nespletla sis příjmení :) :)... jen tak náááááhodou Ale jop, jsem ráda, že ho v tom vidíš, James se chová jinak a přesto je to stále ON... doufám
Ano, trauma nejtěžšího kalibru, které jsem mu mohla dát... trauma od člověka, kterému jako dítě nejvíc důvěřoval... Na rodině se dá postavit úplně všechno... protože tam všechno začíná, tam je základ všeho :D
Co mu pomůže? Tuto otázku bych nechala jako řečnickou... i když mám odpověď na jazyku...
A hmatomaniaci si přijdou na své slibuji Pochopila jsem co máš na mysli... snad jen - dočkej času ... jedna myšlenka ze zákulisí, když jsem to dopsala, naprosto nevinná a neuskutečnitelná představa, že bych si měla s "někým", jen v pozdravu, stisknout ruku mě málem položila na lopatky... možná víc než málem... rozdejchávala jsem to docela dlouho...
Ještě jednou děkuji

Cathlin

1)  Cathlin (02.01.2014 14:20)

Máto...
čtu... a úplně ho vidím. Vidím Nicka... ehm... Greena. :-) Tu podobu. I když James se chová jinak. Ale vidím ho úplně živě, v jiné roli...

Takže ano. Je to tu. Odborně nevyřešené trauma z dětství. Poslední dobou, jak se mi zdá, poměrně oblíbené téma. Na tom se dá postavit tolik věcí!!!

Ovšem - co pomůže Jamesovi? Pokud vůbec něco (znám tě, jsi schopná všeho, takže to vidím dost černě - a prostě tuším, tuším, co bude...) Co by mu mohlo pomoci, když tenhle jeho problém byl evidentně dlouhé roky naprosto zanedbaný.

A ehm..... to mě překvapilo. Hnátománie hned co si spolu poprvé trochu povídají! :-) Nicméně se prostě nejde nerozplývat... Navrch ještě když si představím, co by v těch rukách mohlo být. (A ne, to opravdu není erotická poznámka!!!)

Máš hrozně příjemný vzdušný lehký styl psaní.

1

>