Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Jóga 1 - malé.jpg

Vítejte na mém shrnutí. Najdete tu milostné příběhy, které píšu, a také odkazy na zajímavé články, které jsem ulovila na netu. Momentálně se pokouším vymyslet novou povídku :-).

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2 3   »

DarkMoon

57)  DarkMoon (13.01.2014 17:24)

No, uznávám, že třeba technické návody bych vážně překládat nechtěla :D Ale tak každá práce má svá pro a proti A nevím sice, na jaké úrovni jsem v angličtině já, ale tvůj návrh zní zajímavě ;) Aspoň bych si to zkusila, když nic jiného A procvičování se vždycky hodí Měla bys mít mail ;)

Monika

56)  Monika (13.01.2014 13:24)

No jo, mě taky překlad baví. Nejraději bych se tím živila (nebo psaním ještě lépe) :D. I když... překladatel kolikrát dostane zadanou knihu, která se mu příliš nelíbí a musí plnit termíny. Moje angličtina taky není zase až tak úplně perfektní, takže překládání je pro mě spíš takový koníček/zlepšovák . Kdybys chtěla, hledáme u nás na blogu právě překladatelku jedné další série, která v češtině nevyšla. Tak kdyby sis toužila procvičit angličtinu a zabít pár hodin neplacenou činností, napiš mi a já ti pošlu kontakt na naši hlavní organizátorku .

DarkMoon

55)  DarkMoon (11.01.2014 16:27)

To jsem ráda. A v tom případě se těším ;) Jop, já to ani nemyslela, že ty to máš jako práci, i když jsem si nebyla jistá. Jen vím, že pro mě by právě překládání knížek bylo perfektní zaměstnání A že ti chybí psaní, to naprosto chápu, taky mívám "absťáky", když se k němu dlouho nedostanu. Tak ať máš příležitost zase psát co nejdřív

Monika

54)  Monika (11.01.2014 12:20)

Neboj na Duši v temnotách jsem rozhodně nezanevřela, ani nezapomněla, ale jediný čas kdy mám trochu času číst je v autobusu po cestě z/do práce. Já to ale doženu .
Ten překlad co dělám není moje práce (jakože zaměstnání ), dělám to jen neofiko pro sebe a pro jeden blog.
Doufám, že brzy se k psaní zase vrátím , chybí mi to :).

DarkMoon

53)  DarkMoon (10.01.2014 15:12)

To úplně chápu (a mmch těší mě, že nečteš jen kvůli tomu ) Jé, překlad... to je strašně dlouho moje vysněná práce (tím neprovokuju! A na otázku co mi prolétla hlavou jestli bych nemohla nějak pomoc si taky sama odpovím, že to asi ne ) Každopádně magie a dva nápady naráz - to zní hodně dobře! Předem se těším - a je úplně jedno, kdy to bude Tak přeji, abys to všechno nějak zvládla a brzy měla aspoň trochu toho čásku

Monika

52)  Monika (10.01.2014 13:16)

DarkMoon: Zatím bohužel nic :(. Vůbec nemám čas - vždyť ani nestíhám přečíst dílky tvojí povídky, chtěla jsem to dohnat přes Vánoce, ale rodinné návštěvy a oslavy mi to překazily - a teď už zase začal v práci pěknej mazec .
Aby toho nebylo málo, ještě taky překládám jednu knížku, která má báječných 800 stran, takže jsem zasekaná i tam. Jestli existuje oblast mého života, ve které nemám zpoždění a kterou nestíhám, tak o ní nevím .
Pár nápadů v hlavě mám - další povídka nejspíš bude tak trochu o magii, ale zatím rozvažuji mezi dvěma možnostmi, protože mám dvě myšlenky na různé příběhy a obě se mi líbí ... jen ten čas kdyby bylo kde brát .

DarkMoon

51)  DarkMoon (08.01.2014 17:00)

Nechci být otravná, ale nedá mi to, abych se nezeptala, jestli už se něco aspoň rýsuje?

DarkMoon

50)  DarkMoon (29.07.2013 15:06)

!!!!!!
Neeee, vůbec jsem to tu nehypnotizovala pro případ, že se oznámení nahoře změní

Už jen tak málo?

A tedy opožděně všechno nejlepší

DarkMoon

49)  DarkMoon (22.07.2013 12:24)

! A přeju zdárný konec rekonstrukce

Monika

48)  Monika (22.07.2013 08:56)

DarkMoon: Pevně doufám, že se mi další kapču podaří sepsat ještě tento týden. Budu se snažit přidat další tak ve středu (nebo ve čtvrtek, podle toho, jak to půjde ). Fakt mě mrzí, že mi to tak dlouho trvá a jsem moc ráda, že i tak chceš číst pokračování . Rekonstrukce už se naštěstí chýlí ke konci, chybí nám jen dveře a vymalovat, tak snad už pak bude víc času .

DarkMoon

47)  DarkMoon (21.07.2013 13:30)

Nakukuju, smutně koukám... vím, že to není zas tak dlouho od poslední kapitoly... Jenže na druhou stranu je no jo, jsem závislá :p nebyl by předběžný termín, na který se můžu těšit?

Monika

46)  Monika (02.07.2013 08:21)

Danča: Děkuji, jsem ráda, že sis moje povídky přečetla a nechala mi tady tak hezký komentář .

45)  Danča (01.07.2013 22:38)

Úžasné povídky:)!
Děkuji moc za krásný čtenářský zážitek a těším se na další:)

DarkMoon

44)  DarkMoon (15.06.2013 19:35)

Moni, jo tak :) Tak ať se vám ta rekonstrukce vydaří A v pohodě, já si počkám, jen jsem holt vždycky zvědavá na to, jestli se dá alespoň kapitolka čekat nějak v blízké době nebo ne I když si vždycky říkám, že jsem hrozně netrpělivá

Monika

43)  Monika (14.06.2013 20:37)

DarkMoon: Já vím, já vím (škoda, že tu není smajlík, jak si sypu popel na hlavu ). Opravdu se omlouvám za tak dlouhé prodlevy v přidávání. Ale v současné době u nás v bytě probíhá rekonstrukce a posledních pár týdnů se moje myšlenky točí jen kolem toho, jaké si mám vybrat obklady do koupelny a jakou barvu skříněk v kuchyni . Štve mě, že jsem se Bastienovi a Emmě už tak dlouho nevěnovala. Zítra dopoledne jdu na brigádu, kde budu mít konečně počítač a čas, takže se pokusím stvořit další kapitolku. Pokud to zvládnu, hned ji sem hodím :p). Díky ti, že sem za mnou chodíš a vyhlížíš další kousky Stínů. Moc si toho vážím .

DarkMoon

42)  DarkMoon (14.06.2013 15:28)

Moni?

DarkMoon

41)  DarkMoon (27.05.2013 12:42)

To jsem ovšem jenom ráda :D No jo, když tuhle poučku "nepiš, do háje, 2 věci naráz nebo je aspoň zároveň nepřidávej, nebo se z toho zblázníš" jsem se naučila až právě po téhle zkušenosti no Ale aspoň jsem se poučila a příště už tu chybu neudělám Jů, Serena, jo? jé, to je milý, děkuju moc! No těším, těším ;)

Monika

40)  Monika (27.05.2013 12:35)

Tak to ne, já to nevzdám . Vždycky dokončím, co jsem začala a nikdy nezačínám nic nového, dokud nemám dopsané to, na čem pracuji. Občas sice v průběhu napíšu povídku (třeba pro nějakou soutěž nebo tak), ale nic většího nezačínám (i když mi v hlavě poslední dobou dost straší Serena a začíná se mi kolem ní tvořit příběh :/). Jinak ti gratuluju k matuře, dočetla jsem se u tebe na profilu, žes ji úspěšně zmákla . Snad ti k ní brzy dám dáreček v podobě nové kapči

DarkMoon

39)  DarkMoon (27.05.2013 12:22)

Hele klid, jestli bude, tak budu jenom ráda, ale nestresuj se kvůli tomu zbytečně A jinak tenhle pocit bohužel taky moc dobře znám. U ff na Deníky se - když už se k tomu posadím - zasekávám jen málokdy, zato ta druhá rozepsaná povídka mi dává zabrat a už mi leží ladem snad dokonce i půl roku. Teda, doufám, že u tebe se tohle dít nebude

Monika

38)  Monika (27.05.2013 12:17)

DarkMoon: Asi mi zdrhla čůza můza (v lepším případě si ta bestie vzala dovolenou ). Prostě se do toho nějak nemůžu ponořit. Teoreticky vím, jak by to mělo pokračovat - mám to všechno v hlavě v hrubých obrysech - ale pořád mám pocit, že mi chybí ta správná slova. Když jsem psala Strážce světla, nedumala jsem nad tím tolik a zdá se mi, že to bylo v mnoha ohledech lepší (teď se pořád vracím v textu zpátky a hledám různé scény, abych něco nenapsala špatně - třeba, že má teta Sophie modré oči, když jsem v sedmé kapitole napsala, že má zelené a podobně. Je to na hlavu ). Ale snažím se a už mám napsané skoro tři stránky, takže snad dnes večer nebo zítra kapča bude - vím, vím, vypadám trochu jako slibotechna, že?

1 2 3   »

>