Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/daryl .png

The Walking dead fanfiction. Daryl Dixon/OC. Je to moja prvá ff na The Walking dead a prvá kapitola je trošku natiahnutá, tak buďte trpezliví, pretože plánujem veľa akcie. Podrobnosti o poviedke sú v jej zhrnutí a komentáre sú vítané.

"Vyvalila oči na to, čo jej trčalo z pleca. Bol to šíp? zmätene sa pýtala v duchu sama seba. Ako, doriti, sa jej dostal do pleca šíp?"

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Leann

3)  Leann (31.01.2017 18:12)

Ďakujem za podporu! Kapitoly píšem fakt, fakt dlhé a preto budú prestávky medzi nimi asi dlhšie, ale pár ich mám v zálohe, takže.... jedna za týždeň? Možno.

P.S. Ja som začala pozerať TWD niekedy v auguste a za pár týždňov som zhltla všetkých šesť sérií a teraz som totálne závislá. Ale do februára to nejako musím pretrpieť. :/

Lynn223

2)  Lynn223 (30.01.2017 16:14)

miluju tě! Absolutně zbožňuju TWD, jsem strašně ráda, že s tím na tuhle stránku konečně někdo přišel a ještě někdo, kdo umí tak hezky psát a dokáže člověka vtáhnout do děje:) Doufám, že další kapitolka vyjde, co nejdřív, nemůžu se dočkat! Při psaní přeji hodně štěstí a budu se modlit, aby jsi další kapitoly přidávala co nejrychleji.

1)  Vlaďka (28.01.2017 22:56)

Aaaaa, miluje TWD a milujem Daryla, a zatiaľ to vyzerá fakt úžasne!

1

>