Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/iconres2.jpg

Harry Potter fanfiction. Scorpius/Rose

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Alenka

4)  Alenka (14.03.2017 18:21)

Díky za tvůj pohled. Už jsem ze světa HP vypadla, a tak mi připomenutí Hermioniny vlastnosti přišlo vhod. :D Neřekla jsem, že Rose musí být dokonalá, jenom je mě osobně tahle její vlastnost strašně proti srsti. Takhle jsem to myslela. :)
A ta atmosféra o Vánocích u Weasleyových mi připadala až tak dusná, že se mi zdálo, že tam nikdo nemá rád nikoho. Asi to bude tím, že my, když se v rámci rodiny sejdeme, máme ta setkání mnohem veselejší.

Leann

3)  Leann (14.03.2017 17:05)

Rose je Hermionina dcéra, takže to, že do všetkého pchá nos, má rozhodne po nej. Nemôže byť predsa dokonalá, nie? ;) Ja si na rozdiel od teba myslím, že Weasleyovská rodina je taká ako hociktorá iná a bolo by utópiou písať, že sa všetci milujú. Takto je to pre mňa reálnejšie.
Ďalšiu kapitolu pridám čoskoro. :) Ďakujem za komentáre!

Alenka

2)  Alenka (14.03.2017 11:13)

Ta Rose je otravná. Jako by se pasovala na ochránkyni před problémy, které si ostatní způsobují sami. Docela mi tím leze na nervy. :p
Tak nějak si pořád představuji, že početná Weasleyovic rodina se má ráda, ale tady mi připadalo, že i v rámci své "malé" rodiny se její členové nemůžou vystát, natož když jsou pak všichni spolu...:p :(
Potřebuji odpovědi, protože problémy se pořád jenom kupí. :)

1)  Johanka (12.03.2017 17:40)

paráda

1

>