Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/thumbs/keira.jpg

Osmá

 

Mite zářící

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

ScRiBbLe

23)  ScRiBbLe (31.12.2010 02:57)

Já tady čučím na obrazovku jako nějaký pomatený šílenec a nestačím valit oči.
ambří, to bylo, to bylo, dech beroucí a úžasné!

Zářící Mite, jejich polibek, jejich PRVNÍ polibek !

A to, jak to všechno, ze začátku, vzala úplně normálně jako kdyby to byla naprosto normální věc. To já bych si myslela, že se zbláznil, že já blázním a můj mozek by to prostě nedokázal vstřebat !

Ale co mě nejvíc rozesmutnilo byly dvě slova - bez lásky:(

A ten její konečný výstup a řeč o tom, že odjede s Ademem a že je její !

Čím dál se dostávám, tím víc jsem závislejší!!!

ambra

22)  ambra (07.12.2010 22:01)

Fňuk... Já jsem z vás nějaká dojatá celá... Děcka, strašně děkuju!!!
Neb, ta čísla no... Na tohle jsou dobrý komentáře, občas člověk fakt něco nedomyslí Ale zas to nebylo marný, totálně jsi mě rozesmála.
gucci, Tobě jsem chtěla kapitolu věnovat, páč bez Tebe bych se asi neodsekla, ale pak jsem se bála, že to budeš brát jako doživotní závazek ke čtení ambry. Takže na tohle zase rychle zapomeň a čti jen to, co tě baví;)
Silvi, jasně, ještě se mi omlouvej;)

Nebraska

21)  Nebraska (07.12.2010 21:16)

Wooow
Nádherně to vzala. Kdo by nevzal, když ze dvou úžasných chlapů má jednoho naprosto dokonalého
Popis toho jejího Probuzení a celého upířího ceremoniálního chování je naprosto výborný! Jen jsem zvědavá, jak dlouho si conquistas budou pamatovat své pořadové číslo (...je poctěn, že vás smí pozdravit třítisícísedmistýpadesátýšestý v pořadí )- neber mě vážně, jen mi to bliklo v hlavě
No a Mite je prostě MAZEL! Krásně s nima vyj-ehm, vytřela nemocniční podlahu! Jo!
(A to jejich líbání má neblahý vliv na moje kolena - měknou )

gucci

20)  gucci (07.12.2010 20:42)

Jseš to prostě ty...je to skovstné...a tak něžné a přitom plné bolesti a skrytého strachu...Mite je tak silná a zároveň neskutečně křehká!! mám slzy v očích...to je pro Tebe velká poklona, protože tohle se mnou už umí jen Neb a Astrid....miluji "všechny významy" ...na Mite se vyplatí čekat....s mamkou ji nech prosím rozloučit...té je mi líto asi nejvíc......takže tak Adame nezapomeň musíš být ta nejsilnější opora pusu

Silvaren

19)  Silvaren (06.12.2010 09:03)

Nejdřív se chci moc omluvit. Honím Tě jako nadmutou kozu a pak se k Mite dostanu po takové době! Přísahám, že jsem v tom nevinně.

Naprosto úžasná kapitolka , na kterou se rozhodně vyplatilo počkat (tak jako na všechny Tvé kapitolky). Zbožňuju Mite za její lásku, nejistotu a za rozhodnutí "přivlastnit" si Adama. Zbožňuju Adama - k tomu prostě nepotřebuju důvod - a zbožňuju ten příběh. Zbožňuju každé písmenko popisující jejich myšlenky, pocity, touhy, obavy, nejistotu a naději.

ambra

18)  ambra (05.12.2010 15:35)

Ahoj, holky moje! Zlomila mě příšerná chřipka (takové ty "poctivé" horečky:p ), takže když jsem se připlazila juknout na Mite, aspoň něco se ukázalo být fajn .
Děkuju za každé Vaše písmenko, tušíte asi jen velmi přibližně, jak jsou pro mě důležitá
No nic, zase se odplazím...

Alaska

17)  Alaska (05.12.2010 15:29)

Ambro, ty budeš moje smrt. Cítím, jak chytám další návykovku. Vědět, co se od "Mite zářící" skrývá, nevydžela bych takovou dobu kolem ní jen tak procházet se slovy - až bude klid. Nejvíc mě nejspíš drtila ta skutečnost nevyhnutelnosti. Ještě před tím, než ji Adam zmínil. Nadávala jsem na ten jejich spolek i na Adama, jak je nespravedlivý, jak jí to mohl udělat. Kdyby jí nec neřekl, mohla "v klidu" umřít, ale on ji do toho uvrtal bez toho, aniž by jí dal na výběr. JEnže potom nová podstata Mite nejspíš prozřela, že se tak rychle nechce všeho vzdát, tedy aspoň doufám. Párádně jim předvedla, kdo je tady pánem. A že nesnáší Dominika, je v tom něco víc než jen nesympatie k jeho snaze je s Adamem rozdělit? Ne promiň, to už moc předbíhám.

Těším se, co přijde dál.

Astrid

16)  Astrid (04.12.2010 17:46)

Ach jaj, toto je iný level. No, čo som chcela??? uf, dostala si ma, bolo to úplne nenormálne, ja som v nebi a tak...
Píšeš dva príbehy, tak silné, jak to dokážeš uniesť?
Tvoja ff, mi dnes klepla po hlave, ale toto ma donútilo vzlietnuť a do nekonečna a ešte dalej!!!
ja chcem byť mite a milovať ho. ???ona ho bude milovať aj potom, ked nebude mič potrebovať, že? povedz, že ano, toto bolo tak nádherné, ech, dík, je mi krásne, milujem ťa.

Bye

15)  Bye (04.12.2010 15:04)

Ambro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já jsem tu posvátnou úctu k Mite pocítila taky, a dost možná jsem ten její plamen nějak přiživila. Ona v sobě opravdu má majestát. A to, že celou dobu ležela na nemocniční posteli to snad ještě znásobilo.
Ale! Ten výstup na konci, to už byla opravdu Božská záležitost. Já tu obrazně řečeno padla na kolena. A do očí jsem se jí přitom nedívala. To se ostatně ani nesmí.
Chci říct, že to její probuzení, nebo uvědomění, nebo co to bylo, jsi vyjádřila naprosto dokonale!
A zároveň jsem šťastná, že v sobě Sidereus Margaret uchovává tu Mite s vytříbeným smyslem pro humor.
"Oznámí mi, že zítra odlítá konat dobro na Jupiter?"
"Ve zlomku vteřiny předtím, než ta zářivá energie vybuchla, jsem naprosto nesmyslně zaregistrovala, že Mae má tak dlouhé řasy, že když vykulí oči, zamotají se jí do obočí."
A taky, to nejdůležitější. Ona ještě pořád potřebuje lásku. ...Adama...

14)  AMO (04.12.2010 10:34)

Ach, to bylo ...já nemám slova pro tuhle nádheru.Pro ten koncert z jednotlivých písmenek, až jsi složila takovou emocemi nabitou část.
Asi stejně jako Mite se mi zbláznilo srdce a zřejmě i celé tělo.Naprosto jsem cítila to erotično a ten potlačený chtíč, ale současně strach a absolutní nepředstava toho, co ji čeká.
Jenže na druhou stranu ukázala, že je dostatečně silná a umí se postavit celému světu.Takovou věc umí jen zamilovaní a Mite se, poprvé v životě, odvážila zamilovat.
Skládám Ti poklonu a těším se na pokračování.DĚKUJI!!!!!!

semiska

13)  semiska (04.12.2010 08:31)

Jsou spolu, jupííí Já mám takovou radost!!! Sice, jak tak koukám, to nebudou mít jednoduché, ale snad to překonají. Mite byla skvělá a projevila se u ní trošku sobeckost, kterou naprosto chápu a taky bych si chtěla prosadit svou za každou cenu. ta jejich romantika byla moc krásná. Už se moc těšíím na další kapitolku. Jsem totiž zvědavá, kam odjedou a co tam budou dělat.
Ambro, tahle tvoje povídka je svým způsobem jiná, tajemná, krásná, romantická s příchutí velkého dobrodružství, co na Mite všechno čeká. Skvěle si to napsala.

Adelka

12)  Adelka (04.12.2010 00:02)

Moc pěkná kapitola!:) A krásně romantická!! Už se moc těším na další!!

11)  mary (03.12.2010 22:35)

pěkně jim ukázala, kdo je tady šéf a kdo poskok?
PS: proč se tomu říká Rozhodnutí, když to světlo už místo ní rozhodlo

Bosorka

10)  Bosorka (03.12.2010 21:55)

Nemám ráda Dominika!!!! Vím, že dělá jen svou "práci", ale .... Chudinka Mite bojující s předurčením....:(

Mystery

9)  Mystery (03.12.2010 21:34)

Mite to zvládla na jedničku. A jsem za to ráda.
ambro, tenhle příběh je tak zvláštně (krásně!!! ) tajemnej a přitažlivej, že se mi z toho tají dech.
Vím, že se pořád opakuju, ale miluju to. Opravdu.

Lioness

8)  Lioness (03.12.2010 21:33)

Uviděla jsem další kapitolu a zcela sponntáně jsem pocítila radost. Ale pak mi došlo, co bylo v minulé kapitole. Takže když jsem to rozklikávala, pořád jsem se nehorázdně těšila, ale zároveň se jistým způsobem bála, co najdu uvnitř. Ale ty jsi mi naprosto vyrazila dech. Kdybych na těch přístrojích byla já, nejspíš by párkrát vynechaly a jinak pípaly neuvěřitelně freneticky. V happy-end této kapitoly jsem totiž ani nedoufala! A ten vývoj... Dominik je strašný (ale tak trochu se stydím, protože tenhle názor jsi mi maličko podsunula).
Mám jedno slovo, které by to všechno mohlo popsat: intenzivní. Ty pocity nebyly nijak zředěné! Ta láska, touha, překvapení, bolest, zlost...
A samozřejmě to bylo krásné. Silné. Úžasné. Tvé.
Plus ten konec...

yasmini

7)  yasmini (03.12.2010 21:19)

Dear Ambra.
Bylo to nádherné. Zase jsem plula po těch slovech a rozpouštěla se jako med na toustu. Miluju tvoje milostné scény. Klidně jich piš víc a delsí.
Díky za novou kapitolku. Y.
PS: jsem ráda, že jim to natřela, je s Adamem/Davidem

Linfe

6)  Linfe (03.12.2010 20:57)

Já se tady dokonale rozpouštím a odkapávám na podlahu, jsem ráda, že alespoň prsty ještě zvládám ťukat do klávesnice. Tolik jsem se bála, že nezvládne jim odporovat, ale Mite je báječná. Úžasná kapitola

5)  Iwka (03.12.2010 20:50)

Joooo, Mite, nedej se!!

Hanetka

4)  Hanetka (03.12.2010 20:38)

Ambro... nemám slov. Já se tu pytlíkuju s čertíkama a ty zatím píšeš takovou nádheru! Mite, hurá, do toho! Jen si ho nenech vzít! Zvláště v oblasti boků!

1 2   »

>