Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Konec jedné vzduchokradny a zrození silného Hlasu

Tohle je poslední kapitola a její dohra

Na konci jsem ještě doplnila fotky hlavních postav :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Fanny

11)  Fanny (23.12.2019 18:33)

To už je opravdu hodně let :D
Zafungovala krásně, jen pokračuj :)

Florence

10)  Florence (20.12.2019 11:38)

Fanny! Páni, to tě tady ráda vidím :D To už je let, co jsem se spolu na Bez hranic potkaly, že? :D
Jsem moc ráda, že moje povídka zafungovala jako lapaš můr a ty ses do povídky zakousla. A ještě radši jsem, že se ti i líbila.
Děkuji, že ses ozvala

Fanny

9)  Fanny (15.12.2019 02:38)

Ahoj Florence, ja jsem sem zavítala po dlouhé době. Mam pocit, ze spíš po mnoha letech, ne úplně odhodlána neco číst, ale tvé jméno mě přilákalo... jako můru světlo řekla bych. Protože stejně jako můru světlo, mě to sem táhlo az do konce.
Objevila jsem totiž příběh, který zaujal. Téma, které je vic nez zajímavé a zpracování, které mě vic, nez bavilo. A postavy jako živé, občas snad az moc a to i přesto, ze si z Ezry diky bohu neudělala pomstychtiveho psychopata, kterým by asi v jinem světě klidně mohl být. Ale vše mělo svj původ a důvod a některé pasáže byli opravdu hodné zapamatování.
Děkuji a moc se tesim na pokračování, kam můžu rovnou pokračovat. :)

Florence

8)  Florence (29.06.2019 17:08)

Shmash, já moc děkuji za komentáře! Jsem ráda, že se ti Zlodějka líbila a že ses nad ní usmívala i byla v napětí.
Chápu, co tím myslíš. Já když si vzpomenu na svoje začátky na BH, tak se tady zdá v porovnání s tím mrtvo. Ale jsem moc ráda, že jsem se sem mohla vrátit.
Ohledně učesání a tvého PS, tak jsem ti napsala na mail, co máš uvedený na profilu.

Shmash

7)  Shmash (28.06.2019 20:15)

Flo, děkuju ti za tuhle sérii :) Díky tobě tady nebylo nějakou dobu mrtvo a já jsem se měla proč těšit na středy a neděle :D
Ještě bych to trochu učesala, protože některé reálie v příběhu moc reálně neseděly (Například míchání jmen různých původů bez zjevného důvodu nebo některá nařízení vlády či opatření, která nebyla úplně logická. Taky třeba označení "Říše" nebo "Vůdce" mi prostě nesedělo, ale to je spíš tím, že je to tak zatíženo konotacemi s 2. světovou válkou a nacistickým Německem.) a pak jsem našla docela dost překlepů nebo stylisticky ne úplně obratných vět (ale to mě rušilo zejména proto, že jsem bohemistka před státnicemi a na tohle jsem jako pes :D ). Ale oboje je práce redaktora/korektora a čtenáři čtou pro příběh, který byl u tebe zdařilý. Nechyběly mi emoce, poměrně aktuální téma a varování pro naši soudobou společnost, zdařilá psychologie postav a dobře zpracované charaktery. Po dlouhé době povídka, která mě donutila zadržovat dech napětím nebo se usmívat nad romantikou :)
Vážně se těším na druhý díl a dlužím ti omluvu, že jsem si ne vždycky našla čas komentovat. Je mi líto, že to na Bez hranic tak upadá, že lidé moc nečtou, nebo čtou, ale moc nekomentují. Vím naprosto přesně, jak je to těžké, když publikuješ něco, na čem sis dala práci, ale odezva není skoro žádná. Byla to tu kdysi skvělá komunita a moc mi to chybí. Doufám, že i díky tobě se sem čtenáři třeba začnou vracet.
P. S., kdybys chtěla, klidně ti na Zlodějku kouknu a korektury/betování udělám, trávím léto v redakci a mám času dosti nazbyt :D Tak dej když tak vědět :)

Florence

6)  Florence (18.06.2019 16:46)

Ahoj Katuš, Tys je zajímavá otázka, že? Uvidíme v Hlasu. Ezra se určitě bude snažit získat víc informací. Ostatně většina děje se bude odehrávat během Tydně Bílé nevěsty Jsem ráda, že se u Hlasu zase potkáme:D
Moc ti děkuji, že sis tuhle mojí změť nápadů a postav přečetla. Jsem ráda, že ti to něco dalo

5)  Katuš (18.06.2019 13:39)

Ahoj, Flo, opět musím říct, že píšeš rychleji, než já čtu. Dostala jsem se k tomu až dneska. Nevím, co si myslet o Tys. Možná je fyzicky živá, ale psychicky mrtvá. Možná je mrtvá doopravdy. Uvidíme v Hlasu, určitě ho budu číst a moc se na něj těším. Jsem ráda, že dáváš těm dvěma šanci. I když až v druhém díle. Třeba mohou být nakonec spolu. Amos... no, netušila jsem to, ale zní to logicky. Někdo to být musel, tak proč ne on? Alespoň jsme měli možnost se s ním seznámit a zjistit, že je to fajn chlap.

Moc děkuji, že jsi dokázala tu změť nápadů dát na "papír" a že k tobě ty postavy přišly. Byly mým světlem v temnotách...

Florence

4)  Florence (16.06.2019 18:47)

Elinor, moc děkuji! Za tenhle komentář i za všechny ty ostatní, co si mi pod kapitolami Zlodějky nechala Těším se na tebe u Hlasu!

3)  Elinor (16.06.2019 18:16)

Perfektní konec Amos mě dostal, to jsem vážně nečekala Tys jsem si myslela budu se těšit na pokračování Díky

Florence

2)  Florence (16.06.2019 03:49)

Ahoj Mayo!
Jsem moc ráda, že se ti Lexi zamlouvá! S Amosem to bylo překvapení nejen pro tebe, ale i pro většinu Odboje. Některá tajemství si Odboj umí dobře střežit. O tom rozhodně víc v pokračování
Moc děkuji a těším se, že se zase uvidíme u další povídky!

1)  Maya (15.06.2019 22:12)

Ahoj :-)
No páni, prostě... páni. Oba mě asi nikdy nepřestanou udivovat, hlavně Lexi, velmi se mi líbí jako osobnost. A Amos? Čekala jsem hodně, ale tímhle jsi mi úplně vzala vítr z plachet. :-D
Každá postava tady má svůj vlastní příběh, vlastní radost a utrpení, úplně mě to vždycky nadchne. A ta Tys... áááá :-D Jsem moc zvědavá na pokračování. Vlastně už se nemůžu vůbec dočkat! Moc děkuji za krásnou povídku :-)

1

>