Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Eirin

18. století, Evropa

Jmenuji se Eirin. Jsem docela obyčejná holka z malého města nebo alespoň jsem bývala dokud…

Dokud naše malé město neschvátila černá smrt, nezničila všechny mé naděje a sny a dokud nemoc nedostihla i mne. Jinak bych tento příběh nemohla dále vyprávět, jinak by ani žádný příběh nevznikl. Zůstala bych na prahu průměrnosti a maloměšťáctví, zajímala se pouze o to, jak se dobře provdat a zajistit rodinu.

Co se to tedy stalo?

Elena

Mýty možná jsou skutečné a realita nemusí být tak všední, jak se zdá. Nebo ne?

Elixír

Příběh rytíře, který má pro svého krále přinést jistý lék, avšak hned na začátku selže. Ovšem díky tomu selhání se dostane na místa, kam by se jako rytíř nikdy nedostal a pokud přece ano, nepřežil by. Příběh rytířích, magii a spiknutí, ale hlavně o dracích.

Eryon

Příběh z mytického Řecka o princezně Eryon, kterou její otec obětuje bohům, aby tím pomohl synovi, který táhne do marné bitvy. Jedno špatné rozhodnutí a král přichází o obě své děti a království o naději. Královna zmírá žalem nad ztrátou syna a na Eryon si ani nevzpomene. Skutečně oba zemřou, ale smrt nemusí být konec, obzvlášť pokud se do toho vloží bohové se svou nadpozemskou mocí, vlastními zájmy a úmysly.

Esmat Bachchan

Jaké to je, když se narodíte tam, kde se bez svolení nemůžete ani nadechnout? Kde nemáte právo rozhodovat o svém životě? A jaké to je, když se tomu vzepřete?

Expulsion

Eliza byla trochu výstřední šestnáctiletá teenagerka. Chodila do školy, měla kamarády.
A pak umřela a stala se démonem.
Ocitla se v podsvětí, kde vládnou večírky a sex a místo lidí se zde po ulicích pohybují  démoni.  Jasně, musí chodit do školy, ale jejich svět zahrnuje především nekončící zábavu.
Tenhle svět pro Elizu není a tak se s pomocí svých nových kamarádek snaží nějak vyváznout se zdravým rozumem. Středem zájmu se ovšem stanou každoroční zkoušky o možnost v budoucnu zaujmout postavení v Radě. Eliza je nedobrovolně vtaženo do tohoto kolotoče něčím, co ani nemohla ovlivnit: vlastní smrtí. Je vyslána zpět na povrch, do St. Louis za účelem zabít. Ale zabít někoho, kdo vám zmařil život, není tak úplně jednoduché. Navíc, když je to zrovna on.
Čekají na ní mnoha nebezpečí a ona ví, že tady může přijít o mnohem víc než jen o život...

False truth

Seznamte se s Théou, ženou, které bude pomalu třice a za svůj život nedokázala skoro nic. Její milostný život je v bodě nula a zdá se, že klesá ještě níž, její rodina se k ní často staví zády, její kamarádka se skoro ve všech ohledech její pravý opak a vůbec - celý její život stojí za starou bačkoru. Ovšem stačí pouze jeden večer, který změní její život na vždy. Všichni mají svá tajemství a nikdo není tak dokonalý, jak se zdál...

Život je najednou plný falešných pravd a pravdivých lží...

False truth

Na nadpřirozeno můžete rovnou zapomenout, jelikož tohle je tak reálný příběh, až je to nereálné!

Fénix 01

Príbeh odohrávajúci sa v Iraku ako aj v Amerike.

John Morello, dôstojník US Army sa osudovo stretáva s Nedom, tiež vojakom, ktorý mu zmení život a otvorí nové obzory, a obaja to budú mať o to ťažšie, keď zistia, že ich osudovou ženou je jedna a tá istá... Jane.

O láske, o vojne a o večnosti
Dvaja muži ako dva levy.

 

Fixing

The Vampire Diaries fanfiction

Co se časového zařazení týče, povídka začíná přibližně v době, kdy Tyler odjel z Mystic Falls po té, co vlivem pouta ke Klausovi ublížil Caroline.

Protože bych to ale nebyla já, abych si to všechno neupravila k obrazu svému, hlavní postavou povídky je Lilian Salvatore - mladší sestra Damona a Stefana.

A Lily to prostě přijela napravit... Ptáte se co? Pro odpověď se pusťte do čtení.

 

Gina

Co se stalo, když se Gina vrátila z lágru a Alex z války? Dokážou se vůbec zařadit do normálního života? A nebude právě ten normální život tou nejtěžší zkouškou, které budou muset čelit?

Ginina touha po klidu a nenápadnosti se střetne s Alexovou touhou dál bojovat za něco, čemu věří.

Třetí a poslední díl série Modrooká a Hnědooký.

Goldie

Tento příběh není jen o Goldie, ale nikdy nebude nikoho jiného, než její. Je o jejím těžkém životě, změnách v něm, o osobách, které vstoupily do jejího života, odešli, nebo protě jenom prošli. Je to o ozhodnutích, která musíme učinit a o následcích, které přicházejí. Někdy dobré, někdy špatné. To už posuďte sami.

Pozor! V povídce se objevují sexuální scény, často tvrdšího ražení, proto povídku nečtěte, pokud máte jemnější povahu, nebo se vám takové věci nelíbí. Pro jistotu doufám, že budete dodržovat omezení +18.

Gynekolog amatér

 

Nesnášela jsem návštěvy na gynekologii. Neměla jsem to místo ráda… nástroje, křeslo a za stolem dědula s optimistickým úsměvem. Malá noční můra.

Happily ever after (?)

Fan Fiction-Upíří deníky "4. série"

Harry Potter a nový život aneb Co bylo pak?

Děj navazuje na poslední knihu. Voldemort je mrtvý, zlo prohrálo, dobro zvítězilo. Co bylo pak? Bude Harry se svou milovanou Ginny? Bude ji chtít? A bude chtít Ginny vyvoleného? A je všechno zlo vážně pryč? Co všechno je čeká? A jaké budou jejich osudy?

 

 

Here on the edge again

Fanfiction na The Vampire Diaries. Pokračování Happily ever after (?). Kapitolovka z Damonova pohledu, i když se možná objeví výjimka. Nové postavy. Nové problémy...

High as Hell

Měli svůj život, sny, budoucnost. Teď nemají nic. Život jim vzal to, na čem jim záleželo ze všeho nejvíc. Příběh dvou ztracených duší, které už přestaly věřit…

Hit me.

Pochmúrne ulice Bradfordu prepletajú osudy ľudí rôznymi spôsobmi. Gaia spolu s Alexom odíde z Wakefieldu, plného zlej minulosti a prázdnej prítomnosti za svojou rodinou do Bradfordu v nádeji, že sa jej život zmení. A má pravdu. Jej brat Finn, ktorý tam žije už tri roky, ju zatiahne do jeho partie. Každý z nich sa snaží prežiť, a len málo z ich spôsobov je legálnych.

Pokojný a tichý Nathan starajúci sa o svoje tri sestry, ktorého najväčšia sila a spôsob prežitia sa skrýva v presných úderoch. Hravý a rýpavý Dorian, ktorého zelené oči sa v mihu dokážu zmeniť na dva tvrdé smaragdy, odhaľujúce vodcu, ktorý podpísal zmluvu s diablom, aby sa postaral o svojich priateľov. Strapatý brunet Garrett, ktorý za široký úsmev ukrýva nezahojiteľnú ranu v srdci. Sarkastická, no láskava Dorianova sestra Gemma, ktorá v čierňave svojich tetovaní rovnako ako ostatní skrýva temnú minulosť. A Jacob, Garrettov nevlastný utiahnutý brat, ktorého si vzali pod ochranné krídla.

Finn ich minulosť dávno pozná, posledné roky je jej súčasťou. No Gaia sa s ňou najskôr musí zoznámiť, a ak ju ustojí, stane sa súčasťou partie, ktorej členovia by za seba položili život - a niekedy sú nútení práve to spraviť. Mesto plné neprívetivých domov, ťažkých životov, nelegálnych zápasov, drog, pevných priateľstiev a ešte pevnejších nepriateľstiev, nájdených a stratených lások. Mesto, ktorého obyvatelia si užívajú každú minútu, pretože môže byť posledná a pretože každá radosť, pomáhajúca prežiť šedý deň, stojí za všetko, čo príde po nej.

Hlas lásky

Isabelle je mladá dívka, která musí odmítat spousty nápadníků, přežít návštěvy rodinných příslušníků a odolat hlasu svého srdce, aby nezklamala své rodiče.

Hlavolam zavřených očí

Zavře oči a sní. Ne tak, jako ostatní, jinak. Její imaginární svět je lákavější než realita. Tak proč si nepočkat na pokračování téhle záhady? Stačila jen chvíle a Darja ztratila tu nejmilovanější bytost, svou matku. Svá tajemství věděla vždy jen ona a teď o něm Darja řekla i Stele. Bylo to správné rozhodnutí nebo ji Stela zradí stejně jako nedávno zlomyslný Štefan?

Hnědooký

Gina se po Alexově udání dostala do lágru, kde vězní další modrooké. V lágru panují dost špatné podmínky, ale to neznamená, že neexistuje nic, co by mohlo vězňům alespoň trochu přilepšit. Kromě černého obchodu je to i sám velitel, Douglas Howard, který si záměrně vybírá děvčata, kterým se občas dostane určitých privilegií výměnou za strávenou noc. Mezi nimi je i Gina, která se stále snaží vyrovnat se všemi událostmi, které jejímu zatčení předcházely. Předně se smrtí své maminky a Alexovým udání - udáním od člověka, kterému věřila a doufala, že ji nezradí.

I přes všechno zlé, co se mezi nimi stalo, na ni ani Alex, voják ve válce o Ostrovy, nezapomněl, a svými dopisy, které nemá v úmyslu nikdy poslat, jí přibližuje situaci na frontě a někdy i vlastní nejasné pocity.

Holka od vedle

 

Teddy O’Brian ztratil důvěru v ženské pokolení a to až na jedinou výjimku - svou malou dceru. Jenže jednou do jeho života vstoupí ona.


Maggie Delibre je dvaadvacetiletá studentka, která si přividělává hlídáním dětí. Ani ve snu ji nenapadlo, že jí osud postaví do cesty obra s chováním džentlmena. Jenže on je zapřísáhlí nikdy znovu nenaletět lsti a lžím.


O čem ale Teddy netušil, byl oheň uvnitř té malé dívky, co se ho neustále snažila pokořit. A Maggie určitě nepatří k těm, co se nechají odradit sérií odmítnutí.

Honey...

Dva kluci, zastávka autobusu, léto.

V češtině jsme dostali za úkol napsat slohovku na téma Láska 4.0, mně se to trošku natáhlo. A protože jsem si říkala, že tu trošku chybí něco shounen-ai (kdo by nevěděl co je shounen-ai, googlete :D), rozhodla jsem se to sem hodit :D.

Jo a kapitoly budou formou drabblů a násobných drabblů :)

Horší než zlej sen

Žádný FBI ani jiný státní vyšetřovací orgány. My jsme my. Jedeme podle vlastních pravidel a za slušný prachy, samozřejmě. Všechno bylo ideální, než se k nám připojil on. Naprostý pako. Totální střevo. Vždycky všechno pos... zkazí. Bože, jestli tam někde seš, tak mi, buď tak laskav, řekni - proč zrovna já?!

Hořkosladký život

Prosinec - dny s horkým kafem na klíně, dvacet čtyři hodin proležených pod teplou dekou a neustále puštěná televize nebo otevřená kniha. Tak to aspoň vnímá Victoria. Zima je jedním z jejích nejoblíbenějších ročních období. Když se tři měsíce protáhnou na čtyři, je to o ničem. Ale co když na šest? Tady něco není v pořádku...

- AU fanfiction ROTG -

Tak tedy, fanfikce mi moc psát nejdou, přece jen nikdy nedokážu napsat chování postavy tak, jak by to skutečně udělala, očekávejte tedy nějaké ty výchylky... nebo rovnou jen počítejte se jménem. Prostě AU. Jack Frost jakožto jedna z hlavních postav... a tím to nejspíš končí. ;)

Howl

Cheyenee  Petersonová nikdy nebyla zvláštní, nijak nevyčuhovala z davu a nepřitahovala příliš pozornosti. Proto se pro ni nastávající situace stává obrovskou zkouškou. Dokáže se vyrovnat s tím, že není až tak obyčejná, jak si dosud myslela?

Jak vůbec přijme novinku, že se může měnit ve vyjící kouli chlupů?

Hra

HP fanfiction

Pairing: Scorpius/Rose

Poviedkový prológ k poviedke Špinavé hry.

Inšpirované anglickou poviedkou Playing Games od autorky Akashathekitty.

Obmedzenie: 16+

Obsah:

Jedno nepremyslené rozhodnutie, dvaja pubertiaci a jedna horúca noc.

DOKONČENÁ POVIEDKA

pokračovanie - ŠPINAVÉ HRY

Hra o život

FF k Hunger games. Annie Cresta a Finnick Odair. Dva "hrdinové" Čtvrtého kraje.

Hrdinný smrtijed

Deset let po porážce Voldemorta se vracíme do Bradavic za jedním z profesorů nové generace. Draco Malfoy se svými zkušenostmi z obou stran barikády ví určitě dost o tom jak se bránit proti černé magii a tak není divu, že jako jedinečně kvalifikovaný už nekolik let učí mladé studenty to co sám tak ovládá. Život v ústraní se mu zamlouvá a nejspíš by se mu zamlouval i dál, kdyby nenastoupila do Bradavic jeho nová kolegyně a nepřinesla sebou vzpomínky...

UPOZORNĚNÍ: Povídka nebude ve všem odpovídat sedmému dílu knihy a zcela ignoruje část "po devatenácti letech". Postavy mohou být OC, protože povídku píši tak jak si já představuji, že by se mohly postavy vyvíjet.

Hřmění

Laura Pluckerová ví, že ideální chlap prostě neexistuje jen tak. Nebo jo? A co s tím vším má společného Dračí hlava, Daphne Winnerová, Persy Riggiová, magické číslo dvanáct, nebo purpurový meč? Co je ten chlap s hlasem hromu, kterého najde v bezvědomí v křoví, vůbec zač? Jedno je jisté... on ji k něčemu potřebuje, otázkou zůstává, jestli je Laura blesk, nebo hrom.

Humans of Prague

Inspirované projektem Humans of New York.

Rut je se svým životem docela spokojená. Má dobrou práci, hezký byt, skvělé přátele a její dny tím vším plynou, aniž by si už pořádně všímala těch ostatních okolo sebe. Ale stačí jen jeden student její třídy, kde učí češtinu pro cizince, který jí otevře oči, a svět se jí najednou obrátí vzhůru nohama...

Hurricane

Píše sa rok 2156. Po štvrtej a tretej svetovej vojne sa priority ľudí zmenili od základov a svet riadia tri veci: Peniaze, sex a cirkev. Na pápežovu žiadosť sa opäť obnovilo otroctvo žien, pretože cirkev prehlásila, že nemajú duše. V tomto svete žije Jared, bývalý dvadsaťosem ročný vojak, ktorý sa po incidente s kongresmanom Damienom Gernerom izoloval od vonkajšieho sveta. Jeho život sa však zmení, keď mu do života vtrhne Cerise, nádherné sedemnásťročné dievča s čiernymi očami a spurnou povahou, ktoré dostane ako dar od svojho najlepšieho priateľa Davida. Hneď po nej stretne Jared Antonia Ahnesa, brazílskeho vedca, ktorý sa zaoberá drogami a na príkaz Damiena Gernera sa Jared stane súčasťou experimentu novej látky - drogy, ktorá má nielen obalamutiť ženské telo, ale aj vytvoriť zamilovanosť. Problém nastane, keď droga nezaberie len na Cerise, ale aj na Jareda.

Charlotte: Soumrak

.Mladá studentka univerzity a milovnice veškerých sportů Charlotte Weberová bydlí v malém zapadlém americkém městečku se svým psem a tátou a žije si svůj normální spokojený život. To až do té doby, než je napadena cizím mužem, který podle všeho znal její matku a z nějakého, pro Charlie neznámého, důvodu se ji teď snaží zabít. Co když je Charlie někým zcela jiným, než si doteď myslela? Co když nese tajemný odkaz starý několik století, kvůli kterému je v neustálém nebezpečí? A kdo je ten bláznivý chlap, ke kterému ji odveze táta, aby byla v bezpečí?

Chci TĚ!

Když se cílevědomá Linda rozhodne skoncovat s nezadaností svojí nejlepší kamarádky, pro Emu nastanou krušné chvíle.
Domluvené schůzky, chvíle trapného ticha a nekonečné zásoby nových příležitostí. Pravé peklo se však rozpoutá teprve ve chvíli, kdy se jí blonďatá dračice pokusí seznámit s dvojčetem svého utajovaného přítele.
Může však neoblomná Linda dosáhnout svého vysněného života, pokud cynickou Emu postaví tváří v tvář její noční můře?

Chuť temnoty

Navždy spolu.

Stovky lidí by za tu možnost obětovali mnohé. Valerie Evansová však nikoliv. Ale podaří se jí zpřetrhat pouta, která jí vážou ke Colinovi? A pokud to zvládne ona sama, nechá jí Colin odejít?

A pokud se domluví oni dva, přijmou jejich rozhodnutí jejich přátelé a rodina?

Možná by všechno bylo snazší, kdyby Valerie byla člověk. Ale ona jím není. A vlastně ani nikdo z jejích blízkých. A tak své rozhodnutí bude muset obhájit nejen před nimi, ale i před Radou.

A jakoby to všechno nestačilo, začne se kolem Valerie stahovat temnota, která vycítila svou šanci a začne se ucházet o Valeriinu duši. Ale temnota je hamižná milenka, která se s jedinou duší nespokojí. A tak boj může začít.

Chybný klon

Ako ďaleko by ste zašli, aby ste ochránili niekoho, koho milujete? Dokázali by ste kvôli nemu aj zabiť?

 

Dylan je najšťastnejší muž na svete. Nedávno si zobral svoju celoživotnú lásku Nadyne a spoločne sa tešia na príchod svojho dieťaťa. Všetko sa to zmení v nočnú moru, keď sa Nadyne, žena bez minulosti a so zvláštnym tetovaním na krku, začne správať ako schizofrenička. Dylan počul o tehotenských hormónoch, ale ani tie by nedokázali spôsobiť, aby ho jeho manželka v jednej sekunde dusila vankúšom a v tej druhej sa mu s plačom ospravedlňovala, že nie je silnejšia, aby im odolala. Keď Nadyne začne pomýšľať na to, že by od Dylana odišla, začne jej manžel jednať. Musí existovať vysvetlenie, lenže čo ak jeho odhalenie by ho mohlo stáť viac ako život strávený osamote? V niekoľkých dňoch sa celý jeho život rúca a sním aj predstava, akú má o svete, v ktorom žije. Dokáže byť dostatočne silný na to, aby prijal fakt, že žena, ktorú miluje, nie je ničím iným ako nepodareným laboratórnym experimentom, ktorý treba zničiť skôr, ako všetko úsilie šialených vedcov zničí?

Chycená v síti

Elena se dostane společně s Damonem do roku 1864. Stále neví, kterého bratra si má vybrat. Rozhodne se konečně?

I am bound to you

http://www.bez-hranic.cz/gallery/s_upirka.jpgCaroline se ničím nevymykala z normálu. Byla mladá studentka střední školy, která se průměrně učila a skoro všude chodila pozdě. Jenže jednou si cestu do školy zkrátila přes Central Park a potkala tam Williama. Upíra, který ji přeměnil a tím započal starou legendu, ve které hraje Caroline hlavní roli.

 

 

 

Indiánské miniatury

Jsou události, na které rádši zapomínáme. Jsou lidé, kteří si zaslouží pozornost, ač se jim nedostává. Kdo vyslechne tiché volání, které bylo násilím umlčeno? Kdo se zamyslí nad osudy, které byly pokryty prachem zapomnění?

Půjdete se mnou nahlédnout do těchto událostí a osudů? 
Soubor double drabbles, kde se věnuji historii USA, indiánským válkám. Ve dvou stech slovech přináším osudy, myšlenky, pocity, pohledy na tuto problematiku a to nejen očima původních obyvatel Ameriky.

Já nekoušu!

Chlapa nepotřebuju. Jednoduchá věta, ale pro mě je přímo složitá. Co za tím je, když zrovna mně tohle řekne krásná, vtipná a sexy ženská? Já přece nekoušu!

* Sice není Mason, ale do jejich rodiny patří. Tedy pokračování Jiskřičky a Vítej doma.

DOKONČENÁ

Jako domeček z karet

Maddie Portmenová je uznávanou psycholožkou zabývající se psychikou dětí. Jednoho dne pozná mladého vdovce Daniela, který potřebuje pomoct s jeho sotva pětiletou dcerou, která po tragické nehodě přestala komunikovat a uzavřela se do vlastního světa.

Maddie však zjistí, že neléčí, jen jednu zbloudilou duši, ale hned dvě. Najednou se karta obrací a je to právě Maddie, která se ocitá v roli pacienta a Daniel se snaží zachránit její křehkou duši.

Bude Mollie opět normální? Dokáže se Daniel vzpamatovat a najde Mollie novou maminku? A co Maddie dokáže si zariskovat, když už jednou měla zlomené srdce?

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>