Další odkazy

Nenechte si ujít!

Pomozte Rendulině vydat knihu Kdo s koho! Více info na jejím shrnutí

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

Jen na jednu noc

Jade, dívka, která se nebojí žít tak, jak chce a nebojí si brát to, co chce. Bez výčitek. Nic neslibuje, neočekává a nenabízí žádnou jistotu. No, ale jednou se to přece musí zlomit. Jednou přijde někdo, kdo jí dá pocítit, co to znamená milovat a zároveň nevlastnit. Jednou přijde, ten, který jí dá ochutnat její vlastní medicínu, kterou ona tak hojně rozdává všem ostatním.

Jiskřička

Debbie Mason je mladá, krásná a svobodná policejní vyšetřovatelka z Oklahomy. Jede si užít vysněnou dovolenou na Havaj se svou nejlepší kamarádkou.

V Hanalei Colony Resort jim zkříží cestu trojice kamarádů, hasičů z Chicaga.

Debbie dokáže odolat ledasčemu. Ale odolá opravdu všemu?

 

* romance dokončená

Justice will prevail and all that stuff

FF na naprosto neznámou videoherní sérii Metroid

Lovci odměn jsou bytosti s neuvěřitelnými schopnostmi,kteří chodí na místa, která jsou pro běžné bytosti smrtlně nebezpečné. Bojují po celé galaxii, na všech stranách ve všech konfliktech. Zabíjí, aby se zabezpečili, aby mohli v klidu žít. Někteří lovci však svou práci dělají i s jiným cílem, než vydělat si.
Tímto lovcem je i Rundas, phrygysan který se celý svůj život snažil pomáhat těm, kterým nikdo jiný pomoct nemohl nebo nechtěl. Je zavolán na planetu Liatia XI, která byla napadena rasou krikenů...

Karkulka se vlka nebojí

Holly Vane Wolfová vnímá život jinak než ostatní. Nikam se nežene, je na sebe opatrná, má se ráda. Počká si, až si někdo jiný namlátí pusu a ona se pak může poučit z jeho chyb.

Holly V. (Vane) Wolfová, ač narozená 14. února a druhým jménem pojmenovaná Valentine, není romantik. Nesnáší sladké řeči, kytky a své narozeniny. Netěší se na ně, dokonce je zapírá. Je přesvědčená o svém valentýnském prokletí, díky němuž je toho dne vystavena smršti katastrof. Co když se ale přesně na tento den stane něco, co by zase takovou katastrofou být nemuselo, ač to tak ze začátku vypadá?

Karmínový nov

Kill me or run!

KARMÍNOVÝ NOV

Každý môj deň je desivý, plný smrti a násilia, boja za spravodlivosť v snahe zachrániť nevinných. Dvadsať sedem rokov som žila v tieni svojho života. Stratila som otca, matku, môj brat sedí za mrežami. Prišla som o prácu, zradila ma osoba, ktorej som dôverovala a milovala ju. Teraz som tu. Vediem svoj vlastný boj s osudom, proti ktorému sa nemôžem postaviť. Nepoznám seba, ani svoju minulosť. Jediné, čo je v mojom živote isté je budúcnosť. Po všetkom tom utrpení som našla odpovede na moje otázky. Viem, kto som a čím sa stávam. Po tisícky rokov ostalo poslanie takých ako ja utajené. Volám sa Kiara Destiny Speller a toto je môj príbeh.

Hlavné postavy: Kiara & Dimitri; Dej: súčasnosť; Miesto: bližšie nešpecifikované; Žáner: sci-fi & fantasy; Stav: rozpísaná; Počet kapitol: (24)

DOČASNE UKONČENÁ!

Kdo s koho

Faith Benettová utrpěla ztrátu paměti při těžké autonehodě. Na nic a nikoho si nevzpomíná a svůj život začíná od začátku. Přestěhuje se do Bostonu, kde začne pracovat jako servírka v jedné restauraci, najde si nové přátelé a seznámí se s pohledným byznysmenem. Stále se však snaží zjistit, jaká je skutečná pravda o jejím životě. Není však jediná, a tak netuší, že začíná hra s její minulostí. Hra- Kdo s koho.

Kdo s koho?!

Jak může asi tak dopadnout, když se jedna rozmazlená, namyšlená a zbohatlická slečna, která o sobě tohle všechno klidně přizná, rozhodne, že vyštve nového zaměstnance svého otce? A co potom Cameron, který tu pyšnou nádheru  nemůže ani vystát? Co myslíte, jak se se svou averzí tito dva poperou? A dojde k tomu bez vážných zranění?

Když čarodějnice, proč ne andělé?

Příběh začíná  v místě zvaném Satt, což je místnost pravdy, kde se provádí jakésy rozhřešení napřirozených bytostí. Shodou okolností se tu objeví i Sue, mladá studentka z Kanady, která  vyrůstá bez matky pouze s otcem a mladší sestrou. Vypráví svůj příběh strážci nebe a pekla, který rozhoduje o jejím žvotě. Vrátí se zpět ke své rodině a přátelům na zem, nebo už je pro ni příliž pozdě?

Naprosto vymyšlená povídka z mé tvorby. Je to takové to klasické fantasy o čarodějnicích, upírech, vlkodlacích, prostě vše, co vás napadne ;)

Když to nečekáš

Angie Lennox žije poslední dobou vlastně jen prací a aby se po rozchodu s nevěrným přítelem dala do kupy, začala sportovat a taky trochu pít a méně jíst. Její okolí ji nutí začít znova randit. Dlouho se tomu dokázala vyhnout, ale jednou se jí už z domluveného rande ve čtyřech vykecat nepodařilo… A tak chvíli sprostě nadávala a na schůzku nakonec šla…

A on? On je prostě… Je dobrý! A to fakt dost!

Láska přijde vždycky, když to čekáte nejméně.

Keď osud rozhodne...

Rok po vojne proti Voldemortovi a jeho prívržencom sa čarodejnícky svet vrátil do normálu. Rokfort je s pomocou celého čarodejníckeho sveta znovu opravený. Hermionu dospelosť nenávratne chytila do svojho pevného objatia a ona sa musí vyrovnať s následkami vojny, ktoré v sebe nosí rovnako ako všetci okolo nej. Vrátane mladého Malfoya zmietaného vo svojich rozporuplných pocitoch, z ktorých sa mu opäť raz nedarí vyhrabať. Zlo a bolesť, ktoré vojna spôsobila, tak rýchlo nepominú. Zostanú v srdciach ľudí a prívrženci temného pána, nepoznajúci iný život, sa začnú znovu zoskupovať. Zo severu prichádza nečakaná hrozba a na čarodejnícky svet sa vznáša tieň. Pretože poraziť veľké zlo nestačí - jeho zbytky sa vždy znovu spoja.

Klamárka

Život sa s nami občas škaredo zahráva.

Ness a Nikky sú si toho vedomé. Dve sestry s ktorými osud hrá zložitú hru.

Tak rovnaké a zároveň rozdielne. Ktorá na to ide správne?

Klamlivý svet

Klamlivý svet

 

Svet úplne iný ako ten náš. Krajina rozdelená do šiestich okruhov, každý jeden ukrývajúc svoje vlastné čaro.

Raiana, devätnásťročné dievča z Prvého okruhu, si plní celoživotný sen a so svojou vernou spoločníčkou Tatyou sa účastní Veľkých závodov, naprieč všetkým okruhom. Uvidí kraje, o ktorých ani nesnívala, ľudí, akých ešte nepoznala, veci, o ktorých nevedela, že existujú.

Ale sú ostatné okruhy tak úžasné, ako o nich celý život počúvala?

Bude chlapec, ktorý je ľadový a chladný rovnako ako okruh, z ktorého sám pochádza, navždy len nepriateľ?

A dokáže Raiana, napriek tomu všetkému, vyhrať Veľké závody?

Kliatba modrého krištáľu - Temná noc

Banner kmk

Kto by to bol kedy povedal, že  malé, lesmi obklopené mestečko Far Springs bude jedného dňa hrať dôležitú rolu v boji proti nesmrteľným.

Ani šestnásťročná Samantha Jonsonová nečakala, že sa po trpkých udalostiach svojho doposiaľ krátkeho života dostane ešte do väčších problémov.  A za to všetko môže obyčajný, drobný, modrý krištáľ, prívesok, ktorý jej zanechal otec, a prevráti jej život naruby.

Aby toho na ňu nebolo málo, okrem narastajúcich problémov s nesmrteľnými, ktorí sa ju za každú cenu snažia odstrániť z cesty a získať jej krištáľ, musí Sam riešiť ešte aj typické pubertálne výkyvy týkajúce sa hlavne jej frajera a sympatického, na prvý pohľad úplne neškodného chalana  Willa.

Kde je však pravda?

Možno si Sam všetko vysvetlila úplne zle a práve mylný názor na nebezpečných vrahov jej rodičov ju môže priviesť na pokraj smrti. Ako môže niekto bojovať proti zlu, o ktorom nič nevie?

Na to, aby sa Sam mohla plne oddať svojmu osudu, musí zistiť pravdu, ktorá môže byť jej záhubou ale aj záchranou.

Z upírskeho sveta totiž niet cesty späť.

Kniha o Tebe

Meggie sa snaží napísať konečne kvalitnú knihu, ktorá by sa vo svete predávala. Čo ak jej bude chcieť niekto pomôcť? A čo ak ten niekto bude William, chlapec, ktorý sa do mesta nedávno prisťahoval? Zamiljú sa? Alebo začne chodiť s Lizzy, namyslenou blondínou?

Kočkoládiny pakárny

Jednorázové náhlé nápady pochybné úrovně. Autorem je vždy bez vyjímky totální pako! Přečtení si opravdu dobře rozmyslete! Zanechává rýhy! Hluboko ve zdravém rozumu...

Koruna pro hada

Kdyby jenom Harry Potter věděl, co se v Bradavicích dělo za dob jeho rodičů, raději by schoval hlavu do písku jako pštros, předstíraje, že o svých rodičích (a jejich přátelích i nepřátelích) nic neví. A co teprve Draco Malfoy, vychován v domnění, že jeho otec se s neměnným výrazem sochy narodil...co by na to, u Merlina, řekl on? 

Kousek nebe pro všechny

Seznamte se. Dinah je obyčejná několik set let stará čarodějnice, která vlastní v New Orleans prapodivný obchůdek s bylinkami. Přes den jsou celkem pravidelnými zákazníky turisti, fandové do zdravé výživy a kněží vúdú, ale po setmění, vteřinu potom co Dinah otočí cedulkou zavřeno, začnou dovnitř proudit davy podivných osob. Jedna s rohy a kopyty, druhá má děsivé špičáky a migrénu, jiná zas potřebuje pomoc s křídly.

Tenhle celkem poklidný život Dinah přeruší nezvaná návštěva s pistolí, která chce pomoct. A ona souhlasí.

Taky co jiného jí zbývá, když jí do toho už zatáhli jen tím, že jí navštívili a kolem Dinah se začne stahovat smyčka.

Upozornění!

Dinah a její parta je k dizpozici i jako PDF.

Jen pošlete email.


Krajka

Představte si, že máte problém sehnat práci a jednu dobrou kamarádku, která vám k ní pomůže. Jenže nic není tak jednoduché, jak se to zpočátku jeví. Najednou vám zdánlivě nesouvislé informace začnou dávat smysl. A dostanou složitou podobu krajky.

Krev krve

Cal žije přesně tak, jak si to jeho ségra přála. Není zodpovědný, nedokáže se postarat ani o rybičky v akvárku, neumí uvařit nebo vyměnit rozbitou žárovku v koupelně. Přesto si užívá života, jak nejlépe umí. Jednou ale bude muset udělat správné rozhodnutí. Jednou třeba zachrání život úplně cizímu člověku...

Krev Slunce

Jsou lidé, kteří žijí ve světě, který začíná a končí tam, kde jej oni sami dokáží vnímat a rozpoznat.


Tvoří si tak hranice, které znamenají jistotu a bezpečí. Pak jsou lidé, kteří své hranice jednoho dne překročí a pochopí skutečnou cenu bezpečí.


A ta je víc, než jen vysoká.

 

Věnováno památce Anně K. (1.9.1932 - 3.1.2013)

 

( od naivního romantismu ke kruté realitě)


Krevní pouto

Sourozenecké pouto bývá obvykle velice silné. Tím spíš, když dětem nezůstane nikdo jiný. Danielle nade vše miluje a obdivuje svoji starší sestru Faye. Co se ale stane, když Faye náhle zmizí a jediná stopa k ní vede přes miniaturní paměťovou kartu? Danielle vyhledá své dávné přátele a vyráží hledat svoji jedinou opravdovou rodinu. V cestě jí však stojí víc než jen únosce. Celý nadpřirozený svět jde do boje proti ní. Bude se muset hodně snažit, aby přežila a dokázala Faye najít...a jak do toho všeho zapadá jejich krev?

Povídka na téma Supernatural.

Krutá realita

Příběh vypráví o dívce žijící v roce 2053. Ve světě, kdy upíři a lidé žijí veřejně. Snaží se změnit její osud, ale v této době je to velmi těžké. Jedinou slušnou šancí, se pro ni stává večerní univerzita, do které lidé nechodí, nýbrž samé příšery jako měniči, metamorfové, čarodějnice, víly, démoni a hlavně upíři. Do třídy s ní chodí upír jménem William Brown, který má v oblibě svádět lidské dívky. Využívá k tomu příkladu Edwarda ze ságy Stmívání, protože tato kniha dívkám zkresluje představu o upírech a jsou pak pro ně jednodušší kořistí. Podlehne mu Anna nebo s ním zamete?

Krvavá spoušť

Kimberley Daltonovou pouštějí po šesti letech z léčebny, kde se léčila ze šoku, který prodělala v dětství, když si ji za oběť vybral sériový vrah.

Ona vyvázla. Její kamarádka Carrie, ale ne.

Vraha naštěstí odsoudili k trestu smrti.

V léčebně jí doktor poradil, aby se vrátila na místo, kde to všechno začalo. Rozhodla se tedy napsat knihu o osudné noci. Možná, když všechno bude na papíře, tak se s minulostí vyrovná lépe.

Setkává se s rodinou Carrie a vůbec to není příjemné shledání.

Později jí začnou trápit děsivé sny a všechno se stupňuje, když se na pláži najde zohavené tělo ženy a její smrt je velmi podobná vraždě Carrie.

Je možné, že policie udělala chybu a zatkla nevinného člověka?

Lajkni mě!

Ester snad vždycky patřila k nejzodpovědnějším lidem ve svém okolí. Andy, který už deset let hrdě nosí titul "král českého internetu", na druhou stranu význam slova zodpovědnost nikdy plně nepochopil. Až se s tímle chlápkem bude muset Ester vypořádat,  když k tomu má ještě novou spolubydlící, která je podle všeho nejhodnější člověk na světě a která Ester tím pádem hrozně štve, jednoho ulítlého bratra a jednu malou velmi živou neteřinku, bude to boj nejen o její srdce ale hlavně o její zdravý rozum.


Láska vs.Lišková

Každá akce vyvolává stejně silnou reakci. Dalo by se říci. Je ale nějaká šance na kompromis?

Láska za tmy

Christine Wolfová je osobnost. Kdybyste ji znali, věděli byste, o čem mluvím. Život s ní není a nikdy by nemohl být obyčejný. Prožila si své, jako každý z nás a přesto se zdá, že to její, je tak nějak horší...

Skutečnost, že se někdo, jako je Christine zamiluje není tak neuvěřitelná jako to, že se Christine skutečně zamilovala - znovu...

Jenže není láska jako láska.

A tohle je láska za tmy...

Lea - nejlepšácká chůva na světě

Lea - nejlepšácká chůva na světě

...nebo alespoň v Olomouci

Lea je Lea.

Po nos zabořená v sto let staré historii, se slovníkem, z kterého by se středověká jeptiška červenala, ale nikomu jinému to nepřijde neslušné, se super plány do budoucnosti a taky s prázdnou peněženkou.

Občasná výpomoc, četla v tom inzerátu. Když se přihlásila, nikdy nečekala, že občasná výpomoc bude znamenat každý den. Nečekala, že ten malý raubíř, Tobi, řekne svoje první slova zrovna jí. Nečekala, že malou princeznu Avu bude sledovat od prázdných dásní až po zuřivé závody po domě. A taky nečekala, že tatínek bude svobodný...

 

Pokud byste chtěli vědět o povídce trochu víc než tohle, můžete nahlédnout do mé konverzace s Lived. Kdo neznáte Liv, Liv je noční můra mého dětsví (hrdě dodávám, že já jejího), šikovná autorka a nynější soon-to-be Queen of Morava :D

17. SRPEN 15:08

Víš co?

Já jsem začala znovu psát...

Co?!

Já vím, divný...ale už píšu sedmou kapitolu

A co?

Zatím to nemá úplně jméno.

Je to o Lee (Lea), co je studentkou historie a jako přivýdělek vezme práci chůvy

Es....

AUTOBIOGRAFICKE JAKO PRASE!!!!

To je taaaak sladke!!!!

To chci cist!

Já nestuduji historii a chůvu už taky nedělám

Fakt?

Jo!

Jen jsi jazyk vymenila za historii, kterou mimochodem taky milujes

Můžu ti až dorazím domů poslat prvních pár Kapitol. My můžeš v sobotu říct, jak se ti to líbí

Ok ;)

20. srpna 21:14

Je to takové nevinné. Kdy tam někoho zabijou nebo tak?

Koukám, že autorka tohoto textu má s tatínkem hlavní postavy jednu věc společnou - NEUMÍ DÁVAT JMÉNA!!!

Jakákoli podobnost je čistě náhodná, prohlásila Sára s kamennou tváří.

Ledové střepy

„Lidská duše je jako sklo – nezraní, pokud není roztříštěná.“

Chtěl jediné: Být šťastný. Jenže to mu nebylo souzeno.

Příběh přeměny obyčejného kluka v jednoho z nejvýše postavených a nejmocnějších démonů vůbec. Aneb veškeré zlo světa začíná u lidí samotných...

Příběh souvisí s mými sériemi Duše v temnotách a Dotek temna, ale dá se rozhodně číst i samostatně ;) (Jen pro ty, co je chtějí nejprve dočíst, tu je několik spoilerů).

Valná většina děje se odehrává v Anglii 14. století.

Spoluatorská s Bosorkou :)

Ledové zahrady

Příběh Ledové zahrady jsem začala psát teprve nedávno. Je o chlapci jménem Desperatus, který uteče z domova, aby našel klid, a nachází vzdálenou zemi, o níž neví nikdo jiný, než rodina, která v ní žije. Je to země plná klidu, ale také krutosti. Ticho je tam až nesnesitelné... Nicméně, právě kvůli Desperatovi bude brzy prolomeno a začnou se dít strašlivé věci...

 

Přehled kapitol:

1. Moenia a Nubigena

2. Violens

3. Fuga

4. Mendicus

5. Abiturus

6. Peregrinor

7. Rex

8. Nivealis

9. Regulus

10. Patria

11. Regina

12. Paracletus

13. Teneritas

14. Carnivorus

15. Hic Iacet

16. Omnes amores vulnerant, ultima necat

17. Tempora mutantur, et nos mutamur in illis

18. Plaudite!!!

19. Littera scripta manet

20. Morituri te salutant

21. Requiescat in pace

22. Memento

Legenda o Modrém ptáčkovi

Sky je fanynka zastánců teorie o archeoastronatech a zasvětila všechen svůj čas hledání odpovědi na otázku: Jsme ve Vesmíru sami? Blíží se však její třicáté narozeniny, kdy nastane čas splnit slib, který dala své matce, jež ji při jejím pátrání podporovala. Shodou náhod narazí jednou v noci v poli na neznámého muže, který jakoby byl odjinud.

 

Maddock je na misi, jejímž cílem je nalezení Modrého ptáčka, který na této planetě skončil i se svým svěřencem už před mnoha stoletími. Před tím než se sám Maddock narodil. Nepodařilo se mu však objevit se na planetě bez rozruchu a po třech dnech v novém prostředí, nepozorován, je doslova sražen jednou její obyvatelkou.

Začíná dobrodružství!

Letcovo sbohem

Madla je doktorantka. Madla je mladá holka. Madla je speciální. Vždycky taková byla a vždycky taková i podle všeho bude. Ne, že by nechápala lidi. To oni nechápou ji.

Tedy kromě Jakuba. Ten jí rozumí. A Madle z toho běhá mráz po zádech. Protože co by taky měla cítit jiného, když si on přeje aby jinikdy nepotkal? Co by měla říct na to, že se chce obětovat ve jménu lepšího světa, v jehož existenci ani nevěří?

Nic.

Pokud Madle dává něco smysl, pak je to nic neříkat. Neplýtvat slova. Šetřich jejich sílu.

Tohle je povídka, která tak trochu má něco společenoho s Efkou (Pád letce na Východu), ale ne tak úplně :D. Samotnou Efku tam nepotkáte, otázka míromluvků se tam taky neřeší, ale za to potkáte jednu trošku švihlou vědátorkyni, jednoho zamračeného letce a Efčinu dobu.

Lifestyle of rock stars

Lifestyle of rock stars

Charlotte Lewisovú vyhodí domáci z bytu vo Walese a preto jej brat navrhne, aby bývala spolu s ním v Londíne. Char nadšená súhlasí, no až neskoro si uvedomí pár faktov.

1. Mike, jej brat, je gitaristom Lostprophets a býva v jednom byte s chalanmi. (Veľkom byte :D )

2. Ak bude bývať s nimi, bude bývať s piatimi chlapmi.

A teraz prichádza problém s veľkým P.

3. V Mikeovej kapele je aj Ian, spevák, najstarší Mikeov priateľ a Charin najväčší nepriateľ.

Obidvaja sa nenávidia a teraz budú musieť spolu bývať v jendom byte a dokonca v jednej izbe.

Dokážu spolu prežiť, alebo vznikne 3. svetová vojna?
A čo ak sa z nenávisti stane nakoniec láska?

A kedy si to Char a Ian uvedomia navzájom priznajú?

 

Lótiel, dítě květin

Lótiel je malá elfí slečna. Pojďme se podívat na útrapy a poznatky takového dospívání...

Lotr

Předělávka starší povídky z ffka. Nic světoborného, ale jako odpočinkové nenáročné čtení to docela jde :-)

Lovci odměn

Už je to více jak 100 let, kdy opona mezi světem lidí a nadpřirozených bytostí padla. Nyní se všichni snaží žít v míru bok po boku. Jenomže nic není dokonalé a i zde se občas naskytne nějaká ta vraždička či obětování.

Rhea je mladá žena, která patří mezi Lovce odměn. Hledá lidi a ostatní bytosti, které se nedostaví k soudu. A spolu se svými kolegy vezme případ, který není tak jednoduchý, jak se zdál být.

Lovec

Stalo sa to. Všetky reality, ktoré existujú, sa spojili. Technika, mágia, náboženstvá, tvory, ľudia, rasy - všetko sa spojilo do jedného celku. Týmto svetom kráča Lovec. Muž bez minulosti, sprevádzaný len tigrom a vlastnou schopnosťou prežiť. Nešťastná náhoda však spúta jeho osud s mladou zlodejkou Sheyn, a na úteku pred popravou začnú kráčať po novej ceste - ceste, ktorá vedie k obrovským bojom, vojnám, záchrane sveta. Ceste, ktorá vedie na kontinenty, o ktorých Lovec nikdy nepočul.

Lovec a kořist

Lovec, vlkodlak a čarodějnice. Začíná to jako jeden z těch divných vtipů. Kdo se ale nakonec bude smát? Jestli vůbec...

Tora objevila svou cestu, která ale není pro lidi jejího druhu obvyklá. Odejít od Lovců a žít vlastní život. Myslela si, že to bude tak jednoduchý...
Angel se zase musí každý den vypořádat se svými vlastními démony. A teď jím zrovna nemyslí ten chlupatý kožich, co mu sem tam naroste.
A Lexa? Ta vlastně doteď nechápe, jak se ocitla uprostřed téhle bitvy.
Na začátku prostě všechno vypadá dobře.

Lovec, vlkodlak a čarodějnice. Začíná to jako jeden z těch divných vtipů. Kdo se ale nakonec bude smát? Jestli vůbec...

Tora objevila svou cestu, která ale není pro lidi jejího druhu obvyklá. Odejít od Lovců a žít vlastní život. Myslela si, že to bude tak jednoduchý...

Angel se zase musí každý den vypořádat se svými vlastními démony. A teď jím zrovna nemyslí ten chlupatý kožich, co mu sem tam naroste.

A Lexa? Ta vlastně doteď nechápe, jak se ocitla uprostřed téhle bitvy.

Na začátku prostě všechno vypadá dobře.

Mad devils

V životě mladé právničky je všechno jako z pohádky. Skvělá práce, úspěchy, nádherný dům, to, co si vždycky přála. Jenže potom se všechno změní a její život nabere nečekané obrátky. Přestěhuje se, najde si nové přátele a změní si identitu. Z dívky, která dříve hájila zákon, se stane členkou party s ne zrovna legálním koníčkem...

 

DOKONČENO

Mad Lover

FF k Bratrstvu černé dýky - zcela mimo pořadí, zcela nečekaně.

Pro AliceBrandon, protože a za to může.

Pro Ajjinku a Ree, protože v tom jednou taky. A pro sfingu, která se nechala nakazit ;-)


Maddy je milující a milována - a nic víc k životu nepotřebuje.

Jenže Vyhlazovací společnost jejího muže Fihrma unese a když zjistí, že o Bratrstvu neví nic, nechá ho před rozedněním venku. S prvními slunečními paprsky přijde Maddy o všechno. Neschopná žít bez muže, ke kterému byla tak pevně připoutána chce odejít do Stínu za ním.

Věci se ale nedějí vždycky tak, jak si představujeme. A touha po pomstě, vyvolaná halucinací, která možná halucinací nebyla, dokáže z tiché a obyčejné Maddy udělat nevyzpytatelnou, zuřivou a zatraceně bojovnou Madhness. A věci se dají do pohybu, přesně tak, jak Stvořitelka zamýšlela...

Magori!

magori (krásny magori)

Magori!

Jared Leto je úplne obyčajný chlap, má priateľov, brata slávneho fotografa a dokonalý život. Ale všetko s azmení vo chvíli, keď mu oznámia, že má rakovinu a ostávama mu už len pár mesiacov života. A preto sa Jared rozhodne odísť s Shannym na cetsu, na ktorej si splní svoje priania a všetko, čo chce stihnúť pred smrťou.

Len pár želaní...

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>