Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

... Jinak jsme normální, s.r.o.!

Bláznivé historky o strašidlech na každý den!

(Ne)Andělská mrcha

"Nebudu nikomu nic vysvětlovat, od toho tady totiž nejsem. Je na vás, abyste četli pozorně. Za chyby se platí, že? Asi ano. Já myslím, že svoji cenu má i každé rozhodnutí. Taky platím. Rozhodla bych se jinak? To ještě nevím. K tomuto závěru dojdu postupně. A vy možná se mnou. Jedno rozhodnutí a moje existence už neexistuje tak, jak měla. Učím se. Plním úkoly. Chráním duše. Od toho tady totiž doopravdy jsem. A z vlastní vůle."

(Ne)chci tě!

Annie a Matt. Ona by nejraději trávila volný čas ve své posteli a on taky, ale rozhodně ne sám. Ona se snaží život nějak přežít, zatím co on nejvíc si ho užít. Ona o lásku nestojí, protože si ji nezaslouží, on zase není na něco opravdového připravený. Přesto se však jejich cesty protnou a všechno v jejich životech nabere zcela jiné obrátky.

*Second chance*

Ona přišla o rodiče a snaží se ze ztráty vzpamatovat díky práci v Řecku.

On přišel o jediného člověka, na kterém mu skutečně záleželo a pustil se do trestní výpravy, aby zaplatili ti, co platit měli už na začátku.

Oba potřebují druhou šanci.

Druhou šanci na život.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VAROVÁNÍ: občas vulgarismy a v určitých částech bude povídka 18+ (detailní popis sexuálních scén). Vždy to bude označeno. :)

1. Battle

Historicky první battle na stránkách Bez-Hranic.cz

2. Battle

Již druhý Battle na našich stránkách!

50th - Čtvrtohry

„Takže, Haymitchi, co říkáš tomu, že v letošních hrách budeš mít dvakrát tolik soupeřů?“ ptá se Caesar.

Haymitch krčí rameny. „Myslím, že v tom není velký rozdíl. Pořád budou dvakrát hloupější než já, takže moje šance jsou zhruba stejné.“

Diváci se smějou a Haymitch jim věnuje letmý úšklebek. Podrážděný. Arogantní. Lhostejný.

76th - Poslední hry

„Návrh spočívá v tom, že namísto vyhlazení celé kapitolské populace uspořádáme poslední, symbolické Hladové hry, s dětmi, které jsou přímými příbuznými těch, kdo měli největší moc.“

Proběhlo to takhle i v minulosti? Před pětasedmdesáti nebo kolika lety? Sešla se skupina lidí u stolu a hlasovala o zahájení Hladových her?

Tolik lidí, které jsem měla ráda, je po smrti, a my se tu bavíme o dalších Hladových hrách, abychom nemrhali lidskými životy. Nic se nezměnilo. Nic se nikdy nezmění.

A žili šťastne, kým...

A žili šťastne, kým...

 

Draco a Hermiona. Slizolinčan a Chrabromilčanka. Ich zakázaná láska má následky, ktoré ale rozprávkové proroctvo povznesie do iných sfér. Ako sa vyrovná Hermiona s dôsledkami? A ako sa zachová Draco? Ako sa obaja vyrovnajú s aktívnou prítomnosťou Chlapca-ktorý-prežil v ich životoch.
Je možné, aby pre nich ešte existovalo spoločné MY s koncom "A žili šťastne, kým..."???

Afterdark

Šestnáctiletá Emily Gray  žila v malém ospalém městečku Highland Springs ve Virginii a v té době ztratila oba rodiče. Neměla žádné jiné příbuzné, nebyl tam nikdo, kdo by si ji vzal do péče, a protože nechtěla do dětského domova, utekla do New Yorku. Aby zvládala tu pro ni nesmírně obtížnou situaci, dala se na drogy.Emily byla v New Yorku poté několik let týraná v jednom protidrogovém zařízení kam chodila. Nakonec zemřela, byla uškrcená jedním z „účastníků“ sezení. V té době se přátelila právě s Ryanem se kterým chodila do místní školy. Aniž by to ona sama věděla dával jí svou krev. Stejně tak i v den její vraždy. Nikdo neví, proč jí ten zatím neznámý mladík zabil. Po tom, co zemřela, ji Ryan našel na hřbitově, kde ji vykopal a odvezl do hotýlku na samé hranici Washingtonu. Druhý den se probudila s chutí po krvi . Probíhala u ní proměna v upíra. Ryan si uvědomoval tu hroznou věc, kterou Emily udělal. Zachránil ji sice před smrtí, ale navěky bude bojovat o přežití. O své minulosti si ale Emily nic nepamatuje, protože jí Ryan všechny vzpomínky vymazal a tudíž si ani nepamatuje bolest a utrpení, které prožila.Dokáže Emily zvládnout tuto nečekanou výzvu a přežít?

Ajťák

Jsem možná divná, ale baví mě jednou za čas vypnout, vypadnout z čísel… být součástí fiktivního chlapskýho světa… být lepší než cizí chlap a ještě ho přitom totálně vytočit.

„Kosťo… Baf!“

Alfa

Ida Quinnová přijíždí do Beacon Hills. Má důležitý úkol a hodlá ho splnit. Derek Hale a jeho vlkodlačí smečka nebudou problém, vždyť o nich ví všechno a má v plánu se jim držet z cesty. Udělala si domácí úkoly a připravila se na všechny varianty, co by se asi tak mohlo pokazit?

Upozornění: Povídka se shoduje s událostmi seriálu až do epizody 3x09, události 3x10 a dál zdárně ignoruje.

Alfa tým

.

.Tři roky. Přesně tak dlouho žila Allison Fletcherová klidným rodinným životem. Dřív bývala policistkou v rozvědce, která měla na starost ty nejtěžší zločiny, ale pak se vše pokazilo a její tým byl zrušen. Kolegové a parťáci se rozešli a každý si šel svou vlastní cestou. Allison se přestěhovala, našla si normální zaměstnání a jako svobodná matka vychovává tříletou dceru Emmu. Jenže pak se na scéně objeví někdo, kdo má s jejím bývalým týmem nevyřízené účty a jednoho po druhém je likviduje. Allison je tak nucena opustit svůj dosavadní život, sejít se se starými kolegy, aby se ubránili, a hlavně přijít na to, kdo na ně pořádá lov.

DOKONČENO

Alian

Podzimní ráno. Takové, které dává tušit, že přes poledne bude teplo, ale právě nyní v mrazivém náručí svírá své okolí. Jinovatka, která pokrývá vše zmrzlými krystalky, s obavou čeká, až slunce naplno zazáří, aby se pak rozpustila v zapomnění…

Alter ego

Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co  chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu. (Hyrum Smith)

Ale...

Co když i během snů můžeme ledasco změnit?

Americký sen

romantic love

Nepříliš sebevědomá Mia miluje kávu a sní o tom stát se herečkou. Pracuje jako asistentka ve filmovém studiu, kde se setkává se zajímavými lidmi a brzy se zamilovává do pohledného gentlemana. Na scénu však přichází ještě někdo další, kdo s jejími city pěkně zamává. Zvítězí láska na první pohled nebo ta osudová?


Anděl na horách

Dva lidé, dva odlišné životy a jedna výhra. Pro koho?

Annie

Lilian Vavrušková, nejlepší čarodějnice na celém světě!

Inteligentní, krásná a dokonalá. Prostě středobod sluneční soustavy!

A zde najdete pár příběhů z jejího života.

Another Way Out

 

Jaké to je žít s vědomím, že nemáte nikoho?

Derek Hale to moc dobře ví. Jenže jednou někdo zaklepe na dveře jeho bytu a on otevře. A to změní celý jeho dosavadní život.

Kdo je Lucy? A co má společného s Derekem? Proč do všeho strká čumák debilní Carter? Chápe vůbec někdo něco?

Ne.

A Stiles se do toho všeho rozhodne mluvit klingonsky...

Až na tělo

Když se po osmnácti letech vrací váš děs. Když se po osmnácti letech snaží pravda dostat na povrch. Když se po osmnácti letech střetnou lidé s cejchem lži. Když po osmnácti letech někdo chce zjistit… PRAVDU

Nina je rozmazlená dcera soudce. Když se na prázdniny vrací ze školy v Anglii, ještě netuší, že jejímu otci kdosi vyhrožuje. A ještě netuší, že na celé božsky klidné prázdniny dostane na krk Jakuba, policajta - nyní osobního strážce, který má do Kevina Costnera hodně daleko.

Jakub je policista - hned po škole, nutno dodat. A odmítnout rozkaz? Ne, to nejde. A napadnout dceru soudce, zvlášť když ji máte před napadením hlídat? To už je zcela vyloučeno.  Což je také jediný důvod, proč už ji nepřehnul před koleno a pořádně nezbouchal...

Až pod kůži

Běhal. Balil ženský. Střílel do lidí. Střílel do kolegů. Chránil. A ve třiatřiceti letech zjistil, že místo fungujícího života má jen torzo k pláči. Že mu zbyl byt, ve kterém mu místo dcery a manželky dělá společnost jen pes. Že mu zbyla noha, která neběhá a práce, kterou nemůže dělat. Že šel hop a nebo trop - a propadl.

A pak procitl. Měl před sebou zelené oči, řítící se do toho samého slepého tunelu, na jehož konci se rozmázl o nápis Pozor, zastav, dál to nevede. Ale... jak varovat zelené oči? Leda si lehnout přes koleje...  

Až za hrob

Je jedna věc, co je třeba o Michaelovi znát. Není obyčejný člověk. Je Smrt. Jeden z mnoha, co na světě udržuje rovnováhu a posílá duše na onen svět, když nadejde jejich čas. Nikdy o tohle poslání nežádal, ale někdo to dělat musí, i když z toho není dvakrát nadšený. Jinak by byl svět uvržen do chaosu.

Jenže jak se zachová, když někdo, kdo byl pro něj původně jen dalším jménem na seznamu, pro jeho srdce náhle začne znamenat mnohem více?

Back in time

Kate žije poklidný život v Mystic Falls. Tak poklidný, jaký jen může devatenáctiletá dívka chodící s vlkodlakem a přátelící se s upíry mít. Život se jí ale obrátí naruby poté, co se Bonnie nepovede jedno kouzlo. Nebo povede?

Bájná Atlantida

Bájná AtlanidaMladá archeoložka a doktorka historie Denisse pátrá celý svůj život po Atlantidě, ztraceném kontinentu. Nechytá se, jako ostatní, faktů, které už jsou známé, ale hledá vlastní. A ty ji zavedou na Špicberky, norské souostroví, kde v tajemné studni najde odpovědi na všechny své otázky...

(Většina fakt je smyšlena!)

Básničky podle abecedy

Básničky, kdy každá z nich zastupuje jedno písmeno abecedy. Snad se mi to povede.

 

 

Básnířka

Básnířka je příběh o dvou obyčejných středoškolácích, kteří rozehrávají vztah, který postrádá veškerá klasická pravidla.

Bez vůle

Stručný děj: Harry, Ron a Hermiona byli chyceni lapky a odvedeni do Malfoy Manor, kde se však nic neodehrávalo podle jejich plánu. Utéct Smrtijedům není tak jednoduché a musí být zaplacena jistá cena... Hermiona uvízla ve společosti někoho, o kom si nikdy dřív nemyslela, že by naháněl hrůzu, až do teď. Ale nic není takové, jaké se zdá - anebo je?

Děj navazuje na 22. kapitolu Relikvií smrti s menší obměnou.

Postavy: Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Bellatrix Lestrangeová, Lucius Malfoy, Ron Weasley, Harry Potter,...

Bezcitní

Série několika kratších příběhů v podobě samostatných knih.

Osudy lidí, kteří pro širokou veřejnost neexistují. A ti, co o nich ví, je dávno nevnímají jako lidské bytosti. V důsledku vedlejších účinků nacistického experimentu totiž ztrácí emoce - základní kámen lidství. Jenže jsou to opravdu oni, kdo je tu bezcitný?

Upozornění: Součástí některých částí je i gay tématika - takže kdo je nemusí, ať se rozhodne sám, zda chce číst :)

Bezejmenná třináct

Představuji Vám svůj nový příběh, Bezejmenná třináct. Příběh temné ulice, je tak trochu fantasy, detektivka, thriller, pohádka:) Abyste rozuměli, na Bezejmenné třináct nebydlí špatní lidé, jen lidé, kterým se nesplnily sny. Lidé, kteří zapomněli, že si je stále splnit mohou. Stačí vystoupit ze stínu. Ze stínu minulosti...


Blackwall

Logan Redfield, pouličný zlodej z Meste Pary, musí po skazenej akcií ujsť z mesta, aby šiel hľadať uneseného otca. Po ceste cez celý ostrov Avenir však zisťuje, že celú dobu ťahal za jeho nitky niekto iný, a že on jediný vie, ako zachrániť Blackwall - Mesto Pary.

Blue Eyes: Ztráta

Viola se právě nachází v jakési klidné fázi svého života. V rodině se vztahy relativně urovnaly, stále zůstává s Leitem, který jí je přítelem, milencem a útěchou zároveň, našla si nové přátele, vydobyla své místo ve společnosti. Právě ji čeká poslední ročník a v něm přijímačky na vysokou. Štěstěna je však vrtkavá a život si za pár skvělých chvil vybírá vysokou daň. Objevují se trhliny, které nejdou jen tak lehce zalepit. Leito jí pomalu odhaluje hrůzy ze své minulosti, která jej pomalu začíná dohánět, což se výrazně podepíše na jeho budoucích činech. Viola tak musí čelit před volbou, při níž nijak nezáleží, kterou cestou se dá, protože ji v obou případech bude doprovázet bolestivá ztráta.

Bojovník

Bojovník

 

 

V príbehu Harryho Pottera zostalo niekoľko momentov, príbehov, ktoré by si zaslúžili zaznieť. Z pera J.K. Rowlingovej sa ich už asi nedozvieme, ale práve z toho dôvodu sa zrodilo FF. Spôsob, ktorým si môžeme niektoré časti príbehov prispôsobiť.

Aký bol prerod zbabelca k bojovníkovi? Koho všetkého ovplyvnilo Proroctvo profesorky Trelawneyovej, okrem Harryho?

Bolest

bolest

"Jsem zvláštní.

Odlišná.

Nepochopená."

 

Katherine Matthewová si už mnohokrát prošla pravým peklem. Její nejlepší přítelkyní je "Bolest".

Sahá po ní vždy, když se cítí úplně na dně. Pomáhá jí i v těch nejtemnějších chvílích.

Otázkou však je, kam až bude Katherine ochotná zajít, aby k sobě Bolest přivolala?

Bouře od jihu

Bran Cornick je znovu sám. A bestie v něm znovu třese klecí, kterou jí postavil. Problém je v tom, že důvody, kvůli kterým byl ochotný ten nerovný souboj znovu a znovu podstupovat, tak nějak pominuly. Nebo se mu to aspoň zdá. A v tomhle okamžiku se v Aspen Creeku objeví Rebecca. Tvrdohlavá doktorka a dominantní vlkodlačice, která má na Branovy potíže velmi originální lék...

FF k sérii Alfa a Omega (volně navazuje na sérii o Mercy Thompson). Doporučuji číst až po dočtení Štvanice.

Bronzová medaile

Aurora Kmentová byla olympijskou nadějí. V jejím životě nebyl prostor na nic jiného než krasobruslení. Jedna vteřina jí změnila život k nepoznání. Autonehoda jí vzala všechno, na čem tvrdě dřela.

Vrcholový sport vymazala ze svého života a teď předstírá, že vůbec neexistuje. Pak se ale objeví Dominik Výborný, její dlouholetá platonická láska, několikanásobný medailista ve sjezdu na lyžích a všechno je zase vzhůru nohama.

Castle rock

Freddie žije na maloměstě, kde každý vidí každému do talíře a všichni si vše pamatují. Minulost na ni doléhá čím dál víc a Freddie má pocit, že musí něco změnit, aby mohla začít s napravováním toho, co bylo.

Ne všechny změny jdou ale podle plánu. Když se z relativního stereotypu, který ji štve, ale znamená bezpečí, dostane do totálního chaosu, zbydou dvě možnosti: nechat se smést, nebo se tomu postavit čelem.

Cena odvahy

 

 

Cena odvahy je příběh odehrávající se na fiktivních místech v období středověku. Kombinuje v sobě prvky romantické, dobrodružné, psychologické i dramatické.

 

---

 

Co všechno můžeme díky odvaze získat a co všechno zase naopak ztratit...

Co se stane, když se jedna dívka vzepře a rozhodne se vyhlásit tichou vzpouru proti mužům, jejichž slova jsou na hradě, kam ji unesou, zákonem?

Může na někoho udělat dojem, že se nechce vzdát a každý den chce bojovat, aby jim nedovolila získat to, na co nemají právo a uchovat si při tom vlastní důstojnost?

Je možné, aby se v srdcích plných odvahy, hrdosti, chtíče, krutosti, zloby, předsudků a nenávisti našlo místo i pro něco jiného? A pokud ano... co dál?

 

 

 

 

„Odvaha je vlastně protimluv. Znamená totiž silnou touhu po životě beroucí na sebe formu odhodlání ke smrti.“

Gilbert K. Chesterton

 

Cena touhy

Gabriel přijíždí, do malého, ledového městečka na Aljašce. Fairbanks. Ani ještě nepřekročil pořádně hranice města a do cesty mu vběhne dívka - převelice nevhodně oděná na tak nízké teploty, které tam panují - v krátičkých kratáscích a potrhaném tričku. To ale ještě netuší, že právě kvůli ní si odpykává věčný trest.

Evelyn je zvláštní dívka, znuděná stereotypem svého života. Černé brýle se silnými obroučky skrývají pronikavý, temně zelený pohled a snaží se působit co nejnápadněji. Po příjedu Gabriela se jí to ale přestává dařit a na povrch začínají vyplouvat děsivá tajemství společně s přidrzlou emařkou Lee.

Holub nosící děsivé vzkazy. Touha, kterou v ní zažehává Gabriel letmým pohledem, něžným pohlazením. Prokletí panující mezi nimi. Co jsou Gabriel a Lee zač? Co s tím má co dočinění Evelyn Meadowsová?

 

1. Primus

2. Sectus

3. Tercius

4. Quärtus

5. Quïntus

6. Sextus

7. Septimus

Cesta

Vím, že pokračování Doma jsem slíbila... je to dlouho. Seznamte se s Dylanem. Novinář ze San Francisca, co se stěhuje do New Yorku. A myslím, že s klidem můžu říct, že to bude stejná citová horská dráha jako Chris.

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné!

Věk čarodějů, královen a králů. Každý jedinec bojuje za to, aby v tomto světě našel své místo. Megan je dívka, která získala nadání využívat magii, čímž se její život od základů změnil. Začala sloužit králi, jenž se rozhodl ji provdat za prince sousedního království. Udělá tak jak je jí nakázáno? Zamiluje se do svého nastávajícího a najde konečně své místo v tomto světě? Nebo bude navždy nešťastná a sama?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   »

>